Pepsi Video Yarışması: Pek Yakında Setteyim

Pepsi Video Yarışması: Pek Yakında Setteyim

Pepsi, sosyal medyada gerçekleştirdiği video yarışması Pek Yakında Setteyim ile takipçilerine Cem Yılmaz’ın “Pek Yakında” filminde rol alma fırsatı sunuyor.

Gençlerin popüler meşrubat markası, gerçekleştirdiği “Pepsi Yaşatır Seni” reklam kampanyası dahilinde yeni projeleri ile takipçilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Bugünlerde gündemden düşmeyen filmi “Pek Yakında” ve Cem Yılmaz ile işbirliği yapan marka, sevenlerine filmde rol alma ve kahkahalarla dolu film setine konuk olma şansı veriyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerden yine Cem Yılmaz yapımı olan G.O.R.A. filminde yer alan “Ateş Başı” sahnesini kendi imkan ve yaratıcılıkları ile çekmeleri bekleniyor. Katılımcılar yarışmaya Pek Yakında Setteyim web sitesi üzerinden başvurabiliyor ve oylamaya sunuluyor.

 
Yarışmaya katılan videolardan en çok beğeni toplayan 10 tanesi arasından Cem Yılmaz tarafından seçilecek 2 videonun sahibi Pek Yakında filminde rol alma ve kalan 8 katılımcı da film setine konuk olmaya hak kazanacak. Sosyal medya üzerinden de #PepsiylePekYakındaSetteyim hashtagi ile desteklenen yarışmaya ilk 3 günde 1450 kişi başvurarak videolarını gönderdi.

Benzeri Hollywood yapımlarında gerçekleştirilen bir uygulamayı Türkiye’de ilk kez hayata geçirecek olan Pepsi “Pek Yakında Setteyim” projesine katılan videoları şuradan izleyebilirsiniz.

pepsi sosyal medya yarışma pek yakında

Son başvuru tarihi 6 temmuz olan yarışmanın kazananları ise 7 Temmuz’da Pepsi ve Pek Yakında filmi sosyal medya hesapları üzerinden ve web sitesinden duyurulacak.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Web Tasarımda Başarılı Renk Kullanımı Örnekleri Moda Markaları Web Sitesi Tasarım Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.