Pegasus Uçuş Güvenliği Videosunda Süper Kahramanları Ağırlıyor!

Pegasus Uçuş Güvenliği Videosunda Süper Kahramanları Ağırlıyor!

Pegasus, yolculara uçuş güvenlik kurallarının anlatıldığı yeni videosunda Marvel’in sevilen süper kahramanlarını ağırlıyor.

Türkiye’nin önde gelen hava yolu şirketi Pegasus Hava Yolları, yaratıcı projeleri ile yolcularını karşılamaya devam ediyor. 2012’den bu yana kullanılan ve yolcular tarafından da oldukça beğenilen “Alie Bireyleri”nin çocuklarının rol aldığı uçuş güvenliği videosunun ardından Pegasus bu sefer de süper kahramanlarla bir araya geldi.

Yeni güvenlik videosu için Disney Türkiye ile işbirliği yapan Pegasus, yolculara uçuş güvenlik kurallarını Marvel’in en çok tanınan karakterleri ile birlikte anlatıyor. Keyifli ve eğlenceli bir dile sahip videoda, küçük bir çocuğun hayal dünyasındaki süper kahramanlar Thor, Black Widow, Captain America, Iron Man, Loki, Hawkeye ve Odin yer alıyor.

Süper kahramanlar için de uçuş kurallarının önemli ve gerekli olduğu vurgulanan videoda; Marvel karakterlerinin birbirinden özel güçleri, misafirlere güvenlik kuralları ile acil durumlarda yapılması gerekenleri yaratıcı ve dikkat çekici bir dille göstermek için kullanılıyor.

Pegasus’la Süper Kahraman Gibi Uç! – Süper Kahramanlarla Güven…

Yeni güvenlik videomuz için Marvel kahramanları ile bir araya geldik! #flypgsmarvel

Posted by Pegasus Havayolları on 9 Haziran 2015 Salı

Pegasus’un yeni güvenlik videosunun yönetmenliğini Walky Talky ikilisi; görüntü yönetmenliğini Macar Martin Szecsanov üstlenmiş. Filmin müziği ise Jinglehouse’dan Bülent Uludağ’a ait.

Rafineri imzası taşıyan video, tüm aşamaları ile birlikte toplamda 200’e yakın kişiden oluşan bir ekip ile 6 ayda hazırlanmış. Videonun ana kahramanı olan Marvel hayranı Arda ise 7 yaşındaki Mustafa Orkan Baydemir tarafından canlandırılmış.

Pegasus Hava Yolları’nın Disney Türkiye işbirliği ile ortaya çıkan güvenlik videosunun farklı yaşlardan ve coğrafyalardan misafirlerin büyük beğenisini toplayacağı düşünülüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Panda’dan Göndermeli Reklam Filmi: Abartmış Olmaz Mıyız? Mercedes-Benz’den Güldüren AutoShow Projesi: Pardon Bakar Mısınız? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.