Pegasus’la İstikamet Yurtdışı Kampanyası

Projeler, Web siteleri 21 Eki 2013
Pegasus’la İstikamet Yurtdışı Kampanyası

Yurtdışı uçuş ağı genişlemeye devam eden havayolu şirketi Pegasus, hayata geçirdiği online kampanya ile 50 kişiye yurtdışı gidiş-dönüş bileti kazandırıyor.

Uçuş ağını 44 noktaya ulaştıran Pegasus “Turistof Kolomb ile İstikamet Yurtdışı” kampanyası ile takipçilerine UçuşPuan ve uçak bileti kazandırıyor. Yazar Kaan Sezyum’un Turistof Kolomb karakterini canlandırdığı kampanyada Pegasus’un uçuş ağı keyifli videolar ile tanıtılıyor.

Pegasus takipçileri kampanya için oluşturulan  www.istikametyurtdisi.com  sitesi üzerinden bu eğlenceli videoları izleyebilirken; Turistof Kolomb’un yurtdışı uçuşlarına yönelik sorduğu sorulara web kamerası ile kayda alınabilecek şekilde cevaplar vererek yarışmaya katılabiliyor.

 
24 Ekim’e kadar devam edecek yarışmaya katılanlardan 50 kişi, 2014 yılında Pegasus’un diledikleri satış noktasında kullanabilecekleri gidiş-dönüş uçak bileti kazanacak ve Pegasus Plus üyeleri de yarışmaya  ilk katıldıklarında 10 TL UçuşPuan elde edecek.

Pegasus’un Rafineri Reklam Ajansı ile birlikte hayata geçirdiği kampanyanın talihlileri Kaan Sezyum’un da içinde bulunacağı jüri tarafından yapılacak değerlendirme ile seçilecek.

Kampanyanın keyifli video içeriklerini incelemek ve yarışmaya katılmak için www.istikametyurtdisi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Yaratıcı Web Sitesi Örnekleri Mobil Uyumlu E-Posta Tasarım Örnekleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.