Pedigree, Barınaklardaki Köpekleri Sahiplendirmek İçin Facebook Özelliği Kullandı

Pedigree, Barınaklardaki Köpekleri Sahiplendirmek İçin Facebook Özelliği Kullandı

Pedigree, barınaklardaki köpekleri ömürlük yuvalarına kavuşturmak için Facebook’taki maskeleri kullandığı bir kamera efekti hazırladı.

Köpek maması markası Pedigree, barınaklarda yaşam mücadelesi veren ve sıcak bir yuvaya kavuşmanın özlemini duyan köpekleri ömürlük yuvalarına kavuşturmak için bir “Pedigree Adoptable Mask”ı geliştirdi. Köpek sahiplenmeyi yaratıcı ve eğlenceli hale getiren özellik için BBDO New York tarafından geliştirilen kamera efekti, kullanıcının selfie’si üzerine ekleniyor.

Kullanıcı başını iki yana oynattığında ekranda selfie’nin üstüne eklenen köpeğin cinsi değişiyor. Beğendiği köpeği seçmek için ise kullanıcının başını yukarı aşağı oynatması gerekiyor. Ekrandaki posta kodu bölümüne rakamlar girildikten sonra bölgedeki barınaklarda yaşayan aynı cins köpeklerle ilgili bilgiler telefon ekranına yansıyor ve kullanıcı sahiplenmek istediği köpeği seçiyor.

pedigree-adoptable-mask

pedigree-facebook-kamera-efekti

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Robotlar, 2022 Yılında İş Kollarını Ele Geçirmeye Hazırlanıyor LinkedIn, Otomatik Oynatılan Mobil Video Reklamları Duyurdu →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.