Pazarlama Zirvesi 2014

Pazarlama Zirvesi 2014

Pazarlama Zirvesi “Change The Game” konseptiyle 3-4 Aralık’ta İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

MCT Danışmanlık’ın her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Pazarlama Zirvesi”, bu yıl dünyaca ünlü konukları ile katılımcıları geleceği yaratmaya davet ediyor. Bu yıl “Change The Game” konseptiyle 15’inci kez düzenlenecek olan Pazarlama Zirvesi, dünyanın en iyi düşünürlerini ve girişimcilerini İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda bir araya getiriyor.

Her yıl pazarlama sektöründen binlerce profesyoneli bir araya getiren etkinlikte bu yıl Strategy+Business Magazine tarafından en iyi pazarlama kitabı seçilen TILT’in yazarı Niraj Dawar, uçan arabanın mucidi Slovakyalı mühendis Stefan Klein, Aeromobil Kurucu ve BaşTasarımcısı Štefan Klein, Rita Clifton Limited Kurucusu ve Uluslararası Marka Uzmanı Rita Clifton, InSites Consulting Kurucu Ortağı ve Y Kuşağı Uzmanı Joeri Van den Bergh gibi profesyonel birçok konuşmacı yer alacak.

Konferansın başkanlığını ise dünyanın önde gelen yöneticilerine hizmet veren deneyimli bir danışman ve konuşmacı olan Peter Fisk üstlenecek.

pazarlama zirvesi konuşmacılar

Pazarlama Zirvesi’nin bu yılki en önemli sürprizlerinden biri de zirvede bu yıl ilk kez Türk inovasyon fikirlerinin en iyileri seçilecek olması. Zirvenin ikinci gününde yapılacak olan “Game Changers Turkey Ödül Töreni” ile yerel düzeyde fark yaratan ve kazanan işletme ve markalar, katılımcılarla buluşacak.

Siz de “Oyunu değiştirenler” arasında yerinizi almak isterseniz, etkinliğin tanıtım broşürüne şuradan ulaşabilir, kayıt için ise Pazarlama Zirvesi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 7. Bilişim Teknolojileri Zirvesi The Festival of Marketing 2014 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.