Pazarlama Türkiye Influencer Days: Web Analytics 2.0

Pazarlama Türkiye Influencer Days: Web Analytics 2.0

Pazarlama Türkiye tarafından 21 Şubat’ta KWORKS’te düzenlenecek Influencer Days etkinliğinde Web Analytics 2.0 konuşulacak.

Digital Analytics ekseninde şekillenen “Web Analytics” kavramı, dijital pazarlama teknolojilerindeki devrimlerle birlikte gelişimini sürdürüyor. Yapılan pazarlama çalışmalarının performansının ölçümlenmesi, analiz edilmesi ve hedeflenen dönüşümlerin arttırılması için önemli bir  kavram haline gelen Web Analytics, Türkiye’de de gelişmeye devam ediyor ve markalar, pazarlama çalışmalarının optimizasyonu için bu alanda bilgi sahibi uzmanları istihdam ediyor.

Online dünyadaki hedeflere ulaşmak için uygulanması gereken stratejilerin yarattığı, Web Analytics 2.0 kavramı, Türkiye’de bu alanda uzman önemli isimlerle Pazarlama Türkiye Influencer Days’de masaya yatırılacak.

Analytics Akademi’nin de katkıları ile düzenlenen etkinlik, Pazarlama Türkiye Kurucusu Ender Satıcı’nın, panel öncesi; “Pazarlama Türkiye’nin Girişim Serüveni” hakkında yapacağı konuşma ile başlayacak. Ardından Natro Segment Marketing Associate Burkay Yapağcıoğlu’nun moderatörlüğünde; RevolutionDM CEO’su Yılmaz Bozan, Plan B Media VP of Performance Marketing Cemil Toksöz ve HYPE Web Analyst & Conversion Optimization Expert Mustafa Esad Tatlıpınar’ın yer alacağı panelde Web Analytics konuşulacak.

Herkesin katılımına açık ve ücretsiz olan etkinlik, Koç Kuluçka Merkezi’nde 21 Şubat Salı günü saat 18:30-21:00 arasında gerçekleşecek.

Etkinlik akışı ise şöyle;

18:30-19:00 – Networking
19:00-19-15 – Pazarlama Türkiye Girişim Serüveni – Ender Satıcı
19:15-21:00 – Influencer Days- Web Analytics

Dolu dolu Web Analytics konuşulacak bu etkinlikte yerinizi almak için şuradan kayıt yaptırabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Reklam Ve Pazarlama Zirvesi 2017 7. Mixx Awards Türkiye Başvuruları Başladı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.