Pazarlama Profesyonelleri İçin Sosyal Platform: Shocase

Pazarlama Profesyonelleri İçin Sosyal Platform: Shocase

Pazarlama profesyonellerine özel bir sosyal ağ olarak öne çıkan Shocase ile pazarlama ve reklam sektörünü yakından takip edebilirsiniz.

Linkedin, Youtube, Facebook ve Pinterest’in en iyi özelliklerini içerecek şekilde tasarlanan Shocase; 100 milyonun üzerinde pazarlama profesyoneline özel; onların farkındalıklarını artıracak, bilgilerini güncel tutacak ve işlerini geliştirecek bir sosyal platform olarak öne çıkıyor.

Bu profesyonel ağ; portfolyo ve özgeçmiş oluşturmak, seçilmiş içeriği toplamak, iş başvuruları yapmak ve belirli kişi ve konuları takip edip profesyonel tartışmalar vasıtasıyla etkileşim kurmak amacıyla kullanılabiliyor. Bununla birlikte, pazarlamacıların ve pazarlama ekiplerinin fikir alışverişini, iyi işleri çalışanları ve potansiyel müşterileriyle paylaşabilmelerini ve son haberler, trendler hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlıyor.

Shocase profil sayfası

Shocase kullanışlı, tasarımcı odaklı bir arayüze sahip. Paylaşımlar PDF, JPEG, Vimeo gibi ya da proje dosyalarının yerleştirilmesi gibi farklı formatlarda yapılabiliyor. İstendiğinde bu kısımlar düzenlenebiliyor, ekleme yapılabiliyor ya da silinebiliyor. Haber kaynağı, ilgi alanlarının tümünün görüntüsünü kapsıyor ve böylece hedeflenmiş bireysel yayınlar takip edilebiliyor. Görsellere ek olarak, kullanıcılar haber kaynağında ve bireysel proje sayfalarında herkese açık yorumlar paylaşabiliyor.

Shocase haber kaynağı

Ogilvy, BBDO, Wieden Kennedy’nin dışında Disney ve Paypal gibi büyük markalar, şimdiden Shocase’i kullanmaya başlamış.

Shocase sadece pazarlama profesyonelleri ve pazarlama ekiplerini hedefleyen ve sosyal ağ platformları arasında önemli bir boşluğu dolduracak bir profesyonel ağ olma özelliğini taşıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Adidas Türkiye’nin Sosyal Medya Ajansı Isobar Oldu! İnternet Ve Sosyal Medya Kullanıcı İstatistikleri 2015 →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.