Pazarlama Fabrikası Yayın Hayatına Başladı!

Ajans Haberleri, Haberler 08 Mar 2019
Pazarlama Fabrikası Yayın Hayatına Başladı!

US Brainworks AŞ‘nin özgün ve gerçekçi bilgilerle sektöre katkı sağlayacak yeni projesi Pazarlama Fabrikası, yayın hayatına başladı.

US Brainworks AŞ, tarafından hayata geçirilen Pazarlama Fabrikası’nın amacı; güncel pazarlama içeriklerinden pazarlama teknolojilerine, pazarlama trendlerinden mega trendlere pazarlama konusunda alanında etkili isimlerle YouTube kanalı başta olmak üzere tüm platformlarda röportajlar yapacak, içerikler oluşturacak, etkileşimler sağlayacak. Böylelikle pazarlama sektörüne ciddi katkılar sağlayacak dijital bir mecra olacak.

Pazarlamanın lordları, 1960’ların başı dünyayı kasıp kavuran Mad Men rüyası, efsane reklamcılar, başarılı markalar, başarılı kampanyalar, geleceğin pazarlamacıları, birbirinden ilginç vakalar ve geleceğe dair trendler…

“Bilgi orijinalliğe ilham verir”

Pratik ve uygulama dayalı bilginin gerçekliğini savunan Pazarlama Fabrikası, her içeriğinde özgün ve gerçekçi bilgilerle iş başında olacak.

Veri iş başında, yaşayasın muhteşem iç görü.

Pazarlama fabrikası, soyut tüm kavramları somutlaştırarak sektöre ve akademiye doğru bilgi akışı ve etkileşimi yansıtacak.

Hayatın her alanında ve anlamında yer alan pazarlama konusu, Pazarlama Fabrikası ile ayrıca fiziksel olarak bir akademi olma hedefiyle Brainworks Academy tarafından destekleniyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← ALJ Finans’ın Reklam Ajansı Red & Grey Oldu! Waternet A/B Testleri ile Dönüşüm Oranını %144 Arttırdı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.