Pazarlama Dünyası Yeni Ödülüne Kavuşuyor: “MarTech Awards”

Pazarlama Dünyası Yeni Ödülüne Kavuşuyor: “MarTech Awards”

Bu yıl 5’incisi düzenlenecek olan Marketing Meetup’ta bir ilk gerçekleşiyor.

Marketing Meetup 2018’de, teknolojiyi pazarlamaya en yaratıcı ve verimli şekilde uyarlayan markalar MarTech Awards ile ödüllendirilecek. Türkiye’de ilk kez verilecek olan MarTech Awards, jüri oyları ile seçilecek olan 3 ana kategoriden ve 13 alt kategoriden oluşuyor. Kategorileri detaylı bir şekilde aşağıdaki bölümden inceleyebilirsiniz.

19 Nisan’da düzenlenecek Marketing Meetup etkinliğinin içerisinde gerçekleşecek olan MarTech Awards ödül töreninde, Türkiye’de teknoloji ve pazarlama dünyasına yön veren projeler yarışacak. Pazarlama sektörünün geleceğine teknoloji ilhamıyla yön veren ve fayda sağlayan projeler hak ettikleri ödüllere MarTech Awards ile kavuşacak.

Eğer “Bizim de harika bir projemiz var” diyorsanız, siz de projelerinizi MarTech Awards ödül töreninde görebilirsiniz. Birbirinden tecrübeli ve değerli jüri ekibi ile, pazarlama dünyasına olumlu yönde katkıda bulunan ve bunu yaparken teknolojiden faydalanan tüm güzel projeler değerlendirilecek.

Detaylı bilgi için MarTech Awards‘ı ziyaret edebilir veya etkinlik@pazarlamasyon.com adresinden ilgililere ulaşabilirsiniz.

Kategoriler

1)Teknoloji Ödülleri Kategorileri:
En İyi Medya Teknolojisi, En İyi İçgörü Teknolojisi, En İyi İçerik Teknolojisi, En İyi Ölçümleme Teknolojisi

2)Kullanım Kategorileri: En İyi Veri Kullanımı, En İyi VR Kullanımı, En İyi AR Kullanımı, En İyi GPS Kullanımı, En İyi Programatik Kullanımı, En İyi Yapay Zeka / Machine Learning Kullanımı

3)Özel Kategoriler: En İyi MarTech Ekosistemi Kullanımı, En İyi MarTech Startup’ı, KSS’de En İyi MarTech Kullanımı

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Women.Digital Meetup: Digital Marketing In A Data-Driven World Reklam ve Pazarlama Zirvesi "Dönüşüm" Temasıyla Başlıyor! →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.