Parkfest Müzik Festivali, Sosyal Medya Ajansı Olarak Komünite Dijital’ı Tercih Etti

Ajans Haberleri, Haberler 21 May 2018
Parkfest Müzik Festivali, Sosyal Medya Ajansı Olarak Komünite Dijital’ı Tercih Etti

Bu yıl dördüncüsü Uniq İstanbul ve Volkswagen Arena’da düzenlenecek ve tam 2 gün sürecek Parkfest festivali line-up’ın açıklanması ile birlikte sosyal medya iletişimine hız verdi. Gorillaz organizatörlüğünde ve Birlikte Güzel sponsorluğunda yapılan etkinliğin sosyal medya iletişimini creative ve dikkat çekici sosyal medya çalışmaları ile öne çıkan ajans Komünite Dijital yürütecek.

Komünite Dijital, hem etkinlik alanını hem katılımcıları bekleyen sürprizleri, hem de müzisyenleri anlatan sosyal medya projeleriyle kitlenin bu eğlenceli festivali kaçırmaması için etkinliğin daha fazla kişiye erişmesini amaçlıyor.

Etkinliklerin sosyal medya entegrasyonu konusunda tecrübeli olan Komünite Dijital, aynı zamanda İstanbul Büyükşehir Belediyesi himayesinde düzenlenen World Cities İstanbul, Hürriyet Kırmızı Ödülleri gibi önemli etkinliklerin sosyal medya iletişim danışmanlığını yürütüyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 10 Ünlü Marka ve İnsanlar İçin Neler İfade Ettikleri Instagram’a Sticker İle Paylaşım Özelliği Geldi →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.