Paris Saint-Germain’den Yılın Transfer Bombası!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Ara 2018
Paris Saint-Germain’den Yılın Transfer Bombası!

Futbolseverlerin yakından tanıdığı Fransız futbol klübü Paris Saint-Germain FC, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını yürütmek üzere Diverseffect ile anlaştı.

Paris Saint-Germain FC, yaptığı transfer çalışmalarıyla dünya çapında ses getiren bir futbol klübü olmasının yanı sıra yaptığı iletişim çalışmalarıyla da dünya çapında adından söz ettirmeyi başarıyor. Fransız futbol klübü, Türk futbolseverlere daha etkin iletişim çalışmaları gerçekleştirmek adına ülkemizden bir dijital ajans ile anlaştı.

Tüm dijital çalışmalarını yürütmek üzere Diverseffect ile anlaşan Paris Saint-Germain FC’nin Türkiye iletişim çalışmalarını bundan sonra Diverseffect yürütecek. Yaptığı iletişim çalışmaları ve portfolyosundaki global markalarla son dönemlerde adından sıklıkla söz ettiren Diverseffect, aynı zamanda ayın ajansı ödülüne layık görüldü.

Diverseffect hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Batıgöz, Rüzgar Dijital Reklam Ajansını Seçti! Wizard Digital’e yeni müşteri! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.