Panda Klişe Reklamları Tiye Alıyor

Panda Klişe Reklamları Tiye Alıyor

Rakiplerine gönderme yaptığı reklam filmleri ile dikkat çeken Panda; bu kez sadece rakiplerini değil, tüm klişe reklamları tiye alıyor.

Panda Magic’in yeni reklam filminde marka, artık klişe haline gelmiş televizyon reklamlarına gönderme yapıyor. Geçtiğimiz yıllarda yayınladığı “Hazlı ve Öfkeli” ve “Abartmış Olmaz Mıyız?” adlı reklam filmleri ile rakiplerine gönderme yapan Panda; bu kez bisküvi, cips, deterjan, diş macunu ve benzeri ürünlerin sıradanlaşan reklam fikirlerini ele alıyor.

Batesmotelpro imzalı reklam filminde bir reklam ajansının markaya “özgün” fikirlerini kabul ettirmeye çalıştığını görüyoruz. Özgün fikirler arasında bir çiftçi amcanın uçsuz bucaksız yulaf tarlasında yorgunluğunu dondurma ile atması, bir diş hekiminin diş hassasiyeti olan hastasına Panda Magic’i tavsiye etmesi ve Ege şivesi ile konuşan “tatlişko” bir teyzenin marka yüzü olması gibi enteresan öneriler yer alıyor.

Üç buçuk dakikalık eğlenceli filmde Batesmotelpro kendi kendine gönderme yapmayı da unutmamış.

 
Künye:

Reklamveren: Panda Dondurma
Reklamveren Temsilcileri: Dafne Bahar, Kerem Yelsal, Esra Çalışkan
Ajans: Batesmotelpro
Kreatif Direktör: Volkan Öge
Senaryo: Volkan Öge, Cemil Öner
Yapımcı: Kerim Barutçu
Yönetmen: Silvyo Behmoaras, Kerim Barutçu
Müşteri ve Proje Yönetimi: Tansu Tunçel, Uğur Karaman
Yapım Şirketi: Film Standartları

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 360 Derece Nostalji: Google Spotlight Stories Teknosa, HP Ve Intel Varken "Baba PC" Olur Mu? →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.