Pampers’tan Bebekleri Gülümsetecek Kampanya: Better For Baby

Pampers’tan Bebekleri Gülümsetecek Kampanya: Better For Baby

Pampers, yeni kampanyası Better For Baby ile bir bebeğin gülümsemesinin dünyayı nasıl daha güzel bir hale getirdiğini anlatıyor.

Bir bebek doğduğu andan itibaren pek çok şeye ihtiyaç duyar. Karnının doyurulması, sevgi, güven, altının temizlenmesi, sağlık kontrolleri gibi gereksinimlerinin birileri tarafından karşılanması şarttır. Pampers, yeni kampanyası Baby For Better’ın ilk reklam filmi Hush Little Baby; ebeveynleri ile birlikte pek çok kişinin bir bebeğin ihtiyaçlarını gidermek için nasıl işbirliği içinde olduğunu vurguluyor.

Saatchi & Saatchi New York tarafından hazırlanan reklam filminde, dünyanın farklı yerlerindeki bebeklerin insanları bir araya getirmesi ve onlara daha iyi birer insan olmaları için ilham vermesi konu ediliyor. Reklam filminin başından sonunda kadar söylenen ninninin sözlerinde ise insanların bir bebeğin iyiliği için neler yaptığı anlatılıyor.

 
Pampers’ın Better For Baby kampanyası; markanın çeşitli yardım dernekleri ile işbirliğine, prematüre bebekleri korumaya yönelik çalışmalarına, ihtiyacı olan ailelere ürün yardımı yapmasına ve anne-bebek sağlığı ile ilgili çalışmalarına dikkat çekiyor.

Marka kampanyayı sosyal medyada #BetterForBaby hashtagi ile sürdürüyor ve kullanıcıları bebeklere yardım etmeye teşvik ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kun Agüero, Hayranlarının Sorularını Dev Klavyeye Attığı Şutlarla Cevaplıyor Paylaşım Rekoru Kıran İntikam Hikayesi Reklam Kampanyası Çıktı! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.