Palladium Ataşehir AVM Sosyal Medya Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 09 Eyl 2022
Palladium Ataşehir AVM Sosyal Medya Çalışmaları İçin LEVELUP’ı Seçti

2008 yılından bu yana İstanbul’un önde gelen AVM’lerinden olan Palladium Ataşehir AVM dijital iletişim çalışmaları için LEVELUP ile anlaştı.

Performans odaklı dijital pazarlama projelerinin yanı sıra kreatif konularda da müşterilerine hizmet veren LEVELUP, Palladium Ataşehir AVM’nin sosyal medya iletişim çalışmalarını gerçekleştirmenin yanı sıra web tarafında destek verecek.

Yaklaşık 40 bin metrekare alanda 190 markaya ev sahipliği yapan Palladium Ataşehir AVM, zengin marka karması sayesinde trend belirleyici misyonuyla modanın değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

Bünyesinde yer alan restoranlarıyla farklı lezzetleri misafirleriyle buluşturan Palladium Ataşehir AVM, keyifli buluşmaların da değişmeyen adresi olmaya devam ediyor.

Palladium Ataşehir AVM, bünyesindeki Cinemaximum’un son teknoloji sistemleriyle sinema keyfini zirvede yaşatıyor. Türkiye’nin ilk çocuk sineması ve oyun alanı da Cinemaximum Palladium’da yer alıyor.

Konserler, çocuk atölyeleri ve daha birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Palladium Ataşehir AVM, sevilen markaların en renkli kampanyaları ve kaçırılmayacak fırsatları misafirlerine sunmaya devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Portuma, Pollux Studios İle Partnerlik Duyurdu! BACK-UP Sosyal Medya, Tasarım ve Yazılım Çalışmaları için LEVELUP’ı Seçti →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.