Özsüt Yeni Dijital Ajansı Olarak egegen’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 21 Mar 2018
Özsüt Yeni Dijital Ajansı Olarak egegen’i Seçti!

2018 yılında portföyüne eklediği yeni markalar ile hız kesmeden büyümeye devam eden egegen; Türkiye’nin en sevilen markalarından olan Özsüt’ün yeni dijital pazarlama ajansı oldu.

egegen Özsüt ile iş birliğinde dijital strateji danışmanlığı, dijital pazarlama iletişimi, sosyal medya yönetimi, web sitesi tasarım ve programlama, kriz iletişimi ve online itibar yönetimi alanlarındaki tüm çalışmaları yürütecek.

Şubat ayında Özsüt’ün dijitaldeki iletişimine Sevgililer günü projesi ile hızlı bir başlangıç yapan egegen, bu kapsamda #aşkgülümsetir kampanyasını hayata geçirdi. Kampanya ile Özsüt’ün Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı Harmoni, Kalpten Kalbe ve Sihirli Küre pastalarının tanıtımı ve satışa katkısı sağlandı. Kampanya kapsamında düzenlenen Instagram yarışması ile kullanıcılardan #aşkgülümsetir hashtag’ı ile aşk temalı fotoğraflar paylaşılması istendi. Paylaşılan binlerce fotoğraf arasından jüri üyeleri 3 şanslı takipçiyi seçti ve InstaX Mini 9 ile ödüllendirildi. Kampanya döneminde 360 derece yürütülen çalışmalarda; dijital pazarlama stratejisi, dijital reklam yönetimi, mikro site tasarım ve programlama, sosyal medya yönetimi egegen tarafından yönetildi.

2000 yılından bu yana dijital pazarlama alanında müşterilerinin beklentilerine yönelik web, mobil, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO çözümleri sunan egegen; E.C.A., Serel, Elginkan Holding, Bambi Yatak, Yatsan, Sinpaş, Amway Türkiye, Uğur Derin Dondurucu, Ege Fren, Dermadolin, Altınyunus Hotel &Resort, TAYSAD gibi güçlü markaların yer aldığı portföyüne yenilerini ekleyerek hızla büyümeye devam ediyor!

egegen, Özsüt ile çalışmanın heyecanını kendi sosyal ağlarında yayınladığı video ile duyurdu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Instagram Alışveriş Özelliği 8 Ülkeye Daha Açıldı Google Lens Özelliği, iOS Kullanımına Açıldı →

Yazar Hakkında

Şenay Elvan Duman
Şenay Elvan Duman
Elvan, Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümü mezunu. İzmir'de sektörle ilgili deneyimler kazanan Elvan, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.