Özlem Grup, Dijital Gelişimi İçin Sıradışı Digital’i Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 15 Ara 2015
Özlem Grup, Dijital Gelişimi İçin Sıradışı Digital’i Seçti!

1965 yılından bu yana çeşitli alanlarda hizmet veren Özlem Grup, sunduğu hizmetleri Sıradışı Digital ile sosyal medyaya taşıyor.

Vizyonu, yenilik, değişim ve gelişimle sürdürülebilir başarıyı yakalamak ve güçlü ekipler oluşturarak, etkin ve akıcı süreçler yaratmak, esnek ve kalıcı çözümler üretmek olan Özlem Grup bu vizyonunu dijital dünyada da hayata geçiriyor. 50 yıldır gıda, ticaret ve dağıtımdan, konaklama, lojistik, seracılık, emlak- inşaat ve eğlenceye kadar çeşitli alanlarda faaliyet gösteren Özlem Grup’un Dijital PR ve Kurumsal İletişim çalışmaları artık Sıradışı Digital tarafından yürütülüyor.

Sıradışı Digital tarafından yapılan çalışmalar ile Özlem Grup’a kurumsal kimliğine uygun yeni bir web sitesi ve 50. Yıl logosu tasarlandı. Aynı zamanda 50. yıla özel videolar ve sosyal medya yönetimi dijital konseptler de dijital gelişim sürecinde yer alıyor.

özlem grup sıradışı digital

Özlem Grup’un dijital dünyada yeniden hayat bulan nostaljik serüveni, #Bu50YıllıkBeraberlik hashtagi ile sosyal medyada paylaşılıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Türkiye’nin Yeni Medya Network’ü: Regnum Partners Sosyal Medya Kampüsü’nün SEO Çalışmaları Webtures’e Emanet →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.