Özgürlüğüne Düşkün Keçinin Volkswagen T-Roc’la Karşılaşması

Özgürlüğüne Düşkün Keçinin Volkswagen T-Roc’la Karşılaşması

Volkswagen’ın SUV modeli T-Roc için hazırladığı eğlenceli reklam filminde inatçı bir keçi, T-Roc kullanıcısıyla karşılaşıyor.

T-Roc, Volkswagen’ın SUV kategorisinde yer alan en küçük modeli. Kompakt yapıdaki otomobil, kıvraklığı öne çıkarıyor. Kişiselleştirilebilen otomobil; daha kavisli bagaj kapağı, alüminyum detaylar ve yeni ön taraf tasarımı gibi geliştirmelere de sahip. Volkswagen, T-Roc modelinin kıvraklığını, enerji dolu bir keçi ile özdeştirmeyi seçti.

T-Roc’un tanıtımı için hazırlanan global kampanya için adam&eveDDB Berlin ve Hamburg, güçlerini birleştirdi. “Born Confident” (Kendinden Emin Doğ) sloganına sahip reklam filminde, kocaman boynuzları ve simsiyah kalın tüyleriyle özgürlüğüne düşkün inatçı bir keçi yer alıyor.

40 saniyelik spot, Çirkin Ördek Yavrusu hikayesine hiç girmeden, keçilerle insanlar ve dolayısıyla T-Roc arasındaki benzerliğe dikkat çekiyor. Sürünün lideri konumundaki genç keçi, çiftlikteki kuralları altüst ediyor. Yeri geldiğinde, çoban köpeğine bile kafa tutuyor… Reklam filminin sonunda ise Volkswagen T-Roc’la karşılaşan keçi, bütün inatçılığını bir kenara bırakıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Burger King, “Alevde Izgara” Hamburgerleri, Alevli Kuryelerle Teslim Etti YouTube Videonuzun İzlenme Oranıyla Ücretsiz Opel Alabilirsiniz →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.