Otomobil Almayı Düşünenlerin Aklındaki Canavarları Kovan Proje

Otomobil Almayı Düşünenlerin Aklındaki Canavarları Kovan Proje

Toyota New Zealand, otomobil satın almayı düşünen insanları rahatsız eden tüm kötü düşünceleri “Drive Happy Project”le uzaklaştırmak istiyor.

Toyota ve Saatchi & Saatchi New Zealand, otomobil almayı düşünenleri rahatsız eden, uykuları kaçıran tüm tatsız detayları ortadan kaldırmak ve insanların bu süreçte yanlış seçimler yapmasını engellemek istiyor.

Drive Happy Project” kampanyasıyla otomobil alma düşüncesine sahip insanların kafalarında oluşan olumsuz düşünceler, sevimli fakat can sıkıcı canavarlara benzetilmiş.

Toyota; otobüste giderken birden bire akla gelen “O otomobili al” düşüncesini savuşturmaya çalışmayı, para biriktirmek için kahve alırken bile pazarlık yapmayı ya da 4 çocuklu bir aile babasının tek kapı bir spor otomobil alması gibi hataları, bayilerinin vereceği profesyonel hizmetle bitirmek istiyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Pazarlamaya Dair Eski Bilgilerin Küflendiğini Gösteren Billboard Markaların 1 Nisan Reklamları →

Yazar Hakkında

Gülşen Erkılıç
Gülşen Erkılıç
Gülşen, İstanbul Kültür Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu. Araştırmaya ve yazmaya meraklı olan ve şimdiye kadar çeşitli web sitelerinde içerik editörlüğü yapan Gülşen, DijitalAjanslar.com'da içerik editörü ve yazarı olarak editörlük kariyerine devam ediyor.