Oreo’dan Yaratıcı Vine Videoları: Korku Hikayeleri

Oreo’dan Yaratıcı Vine Videoları: Korku Hikayeleri

Oreo’nun Cadılar Bayramı için paylaştığı “Korku Hikayeleri” başlıklı yaratıcı Vine videoları takipçileri tarafından tıklanma rekorları kırdı.

Sosyal medya platformları arasında Vine’ı en verimli kullanan markalardan biri hiç kuşkusuz Oreo. Geçtiğimiz hafta gerçekleşen Cadılar Bayramı kutlamalarını bir fırsat olarak değerlendiren Oreo, Vine’da yayınladığı reklamlarında Oreo bisküvilerinin korku dolu anlarını yansıtarak kült korku filmlerine atıfta bulundu.

Her filmi kendi tarzına göre yorumlayan Oreo film isimlerini de yaratıcı bir şekilde değiştirerek kullanmış. Aşağıda Oreo’nun yayınladığı The Shining (Cinnet), The Exorcist (Şeytan), Frankenstein ve Night of the Living Dead (Yaşayan Ölülerin Gecesi) filmlerinin esprili Vine uyarlamalarını izleyebilirsiniz.

 

 

 

 
Takipçilerin yayınladığı Vine videoları ile şaşırtan Oreo, paylaştığı Vine videoları “Korku Hikayeleri” ile Cadılar Bayramı’nın en yaratıcı markalardan biri oldu.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Nostaljik Web Tasarım Örnekleri Starbucks Twitter Kampanyası: Tweet A Coffee →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.