Oreo’dan Shazam ve Twitter Entegreli Kampanya

Oreo’dan Shazam ve Twitter Entegreli Kampanya

Oreo, Shazam ve Twitter entegreli kampanyası ile herkesi kalbini açmaya ve kendi içindeki mucizeyi keşfetmeye davet ediyor.

Oreo Ocak ayında küresel çapta başlattığı “Open up with Oreo” kampanyasına, Türkiye’de Aydilge’nin seslendirdiği animasyon reklam filmi ve Shazam ile Twitter entegreli interaktif bir proje ile devam ediyor.

“Oreo’yla Açıl Hayata” adlı kampanyanın reklam filminde birbirinden farklı karakterlerin çevresindeki insanlara kalplerini açtığı görülüyor. Projenin dijital ayağında ise kullanıcılardan TV ve internette gördükleri reklam filmi sırasında Shazam uygulamasını kullanmaları isteniyor. Filmi Shazam’layarak Twitter’a bağlanan kullanıcılar, ardından sevdiklerine bir mesaj iletiyor. Mesajın içeriği sadece gönderilen kişiye görünse de uygulama kartı #Openupwithoreo ve #Oreoylaacilhayata hashtagleriyle Twitter’dan paylaşıyor.

 
13 Mart’a kadar yayında olacak kampanyaya katılan kullanıcılar Migros mağazalarından sayısı 100 bin adetle sınırlı 38 gramlık birer Oreo kazanma şansı yakalıyor.

KÜNYE

Reklamveren: Mondelez International / OREO

Reklamveren Yetkilileri: Elif Emiroğlu,Duygu Özer, Cansu Aydoğmuş

Yaratıcı Medya Ajansı: VivaKi Türkiye, Starcom

VivaKi Türkiye: Aysun Şenkal Güler, Nihal Karakaş Demirçelik, Keremcan Çelikkan, Çağıl Düzenli, Serena Veyisi

Starcom: Buket Kaplan, Can Senses, Elif Sarihan, Nazmiye Erdem, Onur Tekin, Burak Kargın

Dijital Mecra Ajansı: Genart Medya (Türkiye Shazam&Twitter İş Ortağı)

Sosyal Medya Ajansı: VivaKi Creative

Yaratıcı Reklam Ajansı: FCB ARTGROUP

Kullanılan mecralar: Televizyon, dijital

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Hindistan'ı Ultramaratonla Tanıştıran Kadın: Kavitha Kanaparthi Markaların Dikkat Çeken Kadınlar Günü Reklam Filmleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.