Önder Eğitim Kurumları, Dijital Geleceğini Sıradışı Digital İle Şekillendiriyor

Ajans Haberleri, Haberler 09 Haz 2016
Önder Eğitim Kurumları, Dijital Geleceğini Sıradışı Digital İle Şekillendiriyor

Eğitim sektöründeki önderliğini 29 yıldır istikrarlı bir şekilde devam ettiren Önder Eğitim Kurumları, Sıradışı Digital eşliğinde dijital yatırımlarıyla eğitim süreçlerini ulaşılabilir kılıyor.

Eskişehir’in en büyük eğitim kurumlarından biri olan Önder Dil, aynı zamanda Önder Etüt Merkezi ve Önder Temel Lisesi olmak üzere farklı yaş grupları için eğitim süreçlerinde faaliyet gösteriyor. Çok yönlü eğitim anlayışını 29 yıllık marka kimliği ile bütünleştiren kurum, hayata geçirdiği değerler için Eskişehir’in dijital gelişim ajansı Sıradışı Digital ile iş birliği yapıyor.

Önder Dil, Önder Etüt Merkezi ve Önder Temel Lisesi’nin dijital tanıtımını ve marka inşasını gerçekleştiren Sıradışı Digital, uyguladığı grafik tasarım hizmetlerinde kurumsal marka kimliğini ön plana çıkaran basılı ve dijital materyal tasarımları, gazete ve dergi ilanları, outdoor reklam uygulamalarıyla dikkatleri üzerinde topluyor.

Aynı zamanda Sıradışı Digital imzasını taşıyan web site tasarım ve uygulamalarında öğrenci odaklı, kullanıcı deneyimini verimli kılan ara yüz kullanımı ön plana çıkıyor. Öğrencileriyle etkileşim seviyesini dijital boyuta yükselten Önder Eğitim Kurumları; Önder Dil, Önder Etüt Merkezi, Önder Temel Lisesi olarak üç ayrı web sitesi ile dijital dünyadaki varlığını sürdürüyor.

onderdil-siradisi-digital

Sıradışı Digital’in çözüm ortağı olarak dahil olduğu dijital gelişim yolculuğunda Önder Eğitim Kurumları’nın sosyal medya yönetimi de yer alıyor. Sosyal medya ağlarında ‘Önderiz’ konsepti ile başarılı bir iletişim dili kullanan Önder Eğitim Kurumları, 29 yıllık hizmet serüvenine ışık tutan yapısıyla güçlü marka vurgusunu ön plana çıkarıyor. Tüm bunların yanı sıra, sosyal medya kanallarında Önder Dil’e interaktif öğrenme konusunda destek sağlayan Sıradışı Digital, hazırlamış olduğu kreatif paylaşımlarla öğrencilerin kelime öğrenimine odaklanıyor.

Sıradışı Digital, Önder Dil için geliştirdiği dijital kampanya ile Eskişehir genelindeki öğrencilere ücretsiz dil kursu ve indirim kazandırıyor. Önder Dil ortaklığında yürütülen ‘Önderiz’ temalı dijital kampanya, yabancı dil öğrenmek isteyen gençlere önder oluyor. www.onderiz.com web adresinden başvuru yaparak gerçekleştirilen dijital kampanyada şimdiden ödüller sahiplerini bulmuş durumda.

Önder Eğitim Kurumları’nın dijital hikayesini kaleme alan motion grafik video tasarımı da Sıradışı Digital imzasını taşıyor. “Eğitimde Önder Olmak” konsepti ile kurgulanan ve Önder Eğitim Kurumları’nın okul öncesinden iş yaşamına kadar uzanan süreçte öğrenci odaklı eğitimlerini konu alan video içerik, 29 yıllık kurum vizyonunu tek bir hikaye altında bütünleştirmeyi başarıyor. Baş karakter Önder’in eğitim serüvenine tanık olduğumuz #eğitimdeönderolmak videosuna Önder Eğitim Kurumları’nın web sayfalarından ve sosyal medya platformlarından paylaşılıyor.

Sıradışı Digital ile yolları kesişen pek çok marka gibi Önder Eğitim Kurumları da çok yönlü marka iletişimini sıra dışı bir takım ile sürdürmeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Zingat SEO Çalışmaları İçin Webtures’i Seçti! Türkiye’nin Dördüncü GSM Operatörü NETGSM Olacak! →

Yazar Hakkında

D/A
D/A
Dijitalajanslar.com site yönetimi, dijital pazarlama sektöründe deneyimli profesyonellerden oluşmaktadır.