Olgun Orkun’un Dijital Çalışmaları Sıradışı Digital’e Emanet!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Oca 2017
Olgun Orkun’un Dijital Çalışmaları Sıradışı Digital’e Emanet!

Olgun Orkun, başarılı dijital ajansı Sıradışı Digital Experience Studio ile yola devam kararı aldı.

Türkiye’nin kadın giyim markası Olgun Orkun, tekstil sektöründeki atılımlarını dijital pazarlama faaliyetleriyle destekliyor. Markanın web mağazası, Türkiye genelinde tüm şehirlere ulaşmayı başaran diijital bir yatırım olarak ivme kazanıyor.

Olgun Orkun, e-ticaret potansiyeline destek sağlayacak dijital gelişim çözümleri için Temmuz 2016’dan itibaren Sıradışı Digital Experience Studio ile çalışmaya başlamıştı. Birlikte güçlü bir paydada buluştuklarını belirten marka, bundan sonraki tüm dijital dönüşümç alışmalarını kreatif dijital ajans Sıradışı Digital Experience Studio ile yürütecek.

Moda sektörünün hızlı iletişim akışı içinde Olgun Orkun markasının dijital konumlandırmasını gerçekleştiren Sıradışı Digital Experience Studio,dijital pazarlama kapsamında sosyal medya içerik yönetimi, kurumsal blog yazımı ve e-ticaret planlaması ile markanın360 derece iletişim planlamasını gerçekleştiriyor.

sıradisi-digital-olgun-orkun-gizem-hatipoglu

Sıradışı Digital Experience Studio, Facebook, Instagram, Twitter ve Pinterest kanallarında Olgun Orkun için başarılı müşteri deneyimi yaratıyor. Sosyal medyadaki son güncellemeleri yakından takip eden Sıradışı Digital reklam ajansı, Olgun Orkun’un dijital marka iletişimini Instagram Stories’te de yaratıcı çalışmalarla temsil ediyor.  Markaya her mecradan kolayca ulaşan kullanıcılar, doğrudan web mağazası üzerinden kesintisiz alışveriş yapabiliyor.

Buna ek olarak, Olgun Orkun için kurumsal blog içeriği geliştiren dijital ajans, SEO çalışmalarına katkı sağlayan özgün içeriklerle Olgun Orkun kullanıcılarına moda, güzellik, yaşam konularında keyifli ve faydalı bilgiler sunuyor. Sıradışı Digital Experience Studio, kurumsal blog yönetim hizmeti ile olgunorkun.com’un organik trafiğini ciddi bir oranda arttırdıklarını belirtiyor.

olgun-orkun-web-sitesi

E-ticaret alanında başarılı girişimlere imza atan Olgun Orkun, ülkemizde gittikçe yaygınlaşan online alışveriş yönelimini Sıradışı Digital Experience Studio ortaklığıyla daha verimli bir hale getiriyor. Dijital gelişim alanında farklı sektörler için profesyonel online çözümler sunan başarılı dijital ajans, moda alanında Olgun Orkun ile ilkleri yaşamanın heyecanını işlerine yansıtıyor.

Olgun Orkun markasını ve ürünlerini daha yakından tanımak için kurumsal Facebook ve Instagram sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Saat&Saat’in WELDER Markası Promoqube’e Emanet İnci Akü, SEO Çalışmaları İçin Webtures’ı Seçti! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.