Ofton İnşaat Proje Web Sitelerini Yeniledi!

Projeler, Web siteleri 24 May 2016
Ofton İnşaat Proje Web Sitelerini Yeniledi!

İstanbul’un merkezlerinde ‘Elysium’ markası ile oluşturduğu farklı yaşam konseptleriyle konut projeleri oluşturan Ofton İnşaat, 6 projesinin web sitesini Vonbe Digital ile birlikte yayına aldı.

Markanın kültürünün büyük bir parçası olan tasarım anlayışı, yapılan tüm web sitelerde de aynı çizgilere ve temel kurallara uyularak tasarlandı. Ayrıca tasarlanan mikro siteler ve LP sayfalarında yalınlık, kullanıcı deneyimi müşteriye en iyi şekilde yansıtıldı.

Böylelikle Ofton İnşaat, Vonbe Digital ile  yeni proje web sitelerini yenileyerek, projelerinde yansıttığı tasarım ve estetikliği müşteriler  web sitelerine girdiği an itibari ile yaşatmaya başladı.

Birçok büyük gayrimenkul markasına farklı dijital hizmetler veren Vonbe Digital’in hazırladığı Ofton İnşaat Proje web siteleri ve LandingPage sayfalarına aşağıdaki görsellere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

p1

p2

p3

p4

p5

p6

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Zeytinburnu Belediyesi'nden Enteresan Kampanya: Mesir Is Coming ÇABA Derneği Alışveriş Çağrısını Sosyal Medyadan Yaptı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.