Nurus’tan Eğlenceli Uygulama: Ofiste Kendini Daha Yakından Tanı!

Nurus’tan Eğlenceli Uygulama: Ofiste Kendini Daha Yakından Tanı!

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Nurus, Facebook hesabı üzerinden eğlenceli bir uygulamayı hayata geçirdi: #OfisteDuygusalZeka

Ofiste duygusal zekaya ve ürünlerin ergonomik tasarımına önem veren Nurus, hazırladığı 7 soruluk eğlenceli anket ile kullanıcıları; ofiste kendilerini daha yakından tanımaya davet ediyor. Smartis Social imzalı uygulama, sıkıcı testlerin aksine eğlenceli imajlar ve gif’ler ile zenginleştirilmiş. Testin sonuç ekranında ise kullanıcılara kişiliklerine en uygun ofis mobilyaları öneriliyor ve kendileri ile ilgili detaylı bir analiz sunuluyor.

Kullanıcıların birbirinden keyifli soruları çözerek, analizlerini görebildiği Ofiste Duygusal Zeka isimli uygulamaya Nurus Facebook sayfası üzerinden ulaşılabiliyor. Testi çözen katılımcılara ofiste küçük bir sürpriz yapmayı ihmal etmeyen Nurus, iletişim bilgilerini bırakan kişilerin çalışma masalarını süsleyecek minik bir hediye de sunuyor.

nurus facebook uygulama

1927 yılında kurulan Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Nurus, bugün 30’dan fazla ülkede 40’ı aşkın bayisi ile faaliyet gösteriyor. 7 Ekim’deki lansmana hazırlanan marka, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanarak online ve offline pazarlama aktivasyonlarını birleştirmeye özen gösteriyor.

Ofiste Duygusal Zeka konusunda yaratıcı çalışmaları ve verdiği bilgiler ile dikkatleri üzerine çeken Nurus’un sosyal medya hesaplarında ilerleyen zamanlar EQ konusunda farklı işler de görebiliriz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ten’den Ürün Yerleştirme Örneği: Korse Nedir? Yerel İsimler Coca-Cola Şişelerinde →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.