Nurus Sosyal Medya Ajansını Seçti!

Ajans Haberleri, Haberler 06 Ağu 2015
Nurus Sosyal Medya Ajansını Seçti!

Türkiye’nin lider mobilya üreticisi Nurus, sosyal medya ajansını belirledi.

1927 yılında kurulan Türkiye’nin lider mobilya üreticilerinden Nurus, bugün 30’dan fazla ülkede 40’ı aşkın bayisi ile faaliyet gösteriyor. Sektördeki çıtayı yükseltmeye devam eden Nurus, sosyal medya alanında ise yoluna Smartis Social ile devam edecek.

Çevreye karşı olumsuz etkileri en aza indirmeyi hedefleyen Nurus; tedarikten üretime, paketlemeden teslimata kadar her aşamada çalışmalarını hassasiyetle sürdürüyor. Entegre proje yönetimi ve lojistik hizmetleri başlıkları altında geliştirdiği Nurus Digital Chain® süreç yönetimi sistemiyle kaliteli üretimin yanında enerjiyi en verimli şekilde kullanmaya özen gösteriyor.

Ulusal ve uluslararası platformlarda pek çok prestijli tasarım ödülüne layık görülen Nurus, tasarıma olan inancı ve yatırımları ile Türk endüstriyel tasarımının küresel pazardaki gelişiminde büyük rol üstleniyor.

Tasarladığı ürünler ile birçok uluslararası ödüle layık görülen Nurus, global bir marka kimliğine  sahip. Ürünlerini 45.000 m2‘ye yayılan teknoloji merkezli Ankara’daki fabrikasında üreterek Türkiye’nin de içinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu pazarında satışa sunuyor.

smartis

Smartis Interactive’in sosyal medya ekibi Smartis Social; 18 yılda edindiği tecrübe ve geniş müşteri portföyü ile sektörde kendisini ispatlamış olan Smartis Interactive’in sahip olduğu hizmet anlayışını her geçen gün daha da ileri taşıyor ve Türkiye’nin önde gelen firmalarına sosyal medya pazarlama hizmeti veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook’tan Periscope’a Rakip Canlı Yayın Uygulaması Youth Republic’ten Tinder’da Kariyer İlanı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.