Nöropazarlama Sertifika Programı

Diğer Eğitimler, Eğitim 12 Mar 2014
Nöropazarlama Sertifika Programı

Nöropazarlama Sertifika Programı, 20 Mart-5 Haziran 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Dijital ve teknolojik gelişmelerle birlikte pazarlamanın da son yıllarda hızlı bir değişim sürecine girmesi, farklı yöntemlerin de geliştirilmesine zemin hazırlıyor. Nöropazarlama ile pazarlama kavramına tüketici davranışlarını açıklama ve anlama aşamasında duyguların da hesaba katılarak nörobilim bulgularından faydalanmaya dayanan farklı bir bakış açısı getiriliyor.

Mediacat Dergisi desteği ile gerçekleştirilecek olan Nöropazarlama Sertifika Programı, katılımcılara reklam, marka, tüketici deneyimi ve fiyat gibi algısal süreçlerin araştırılması konusunda bilgi verirken aynı zamanda da uygulamalı nöropazarlama örnekleri ile tecrübe kazandırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin ilk ve lider nöropazarlama şirketi ThinkNeuro’nun yönetici ortağı, İstanbul Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi ve Dünya Nöropazarlama Örgütü Türkiye Başkanı Dr. Yener Girişken’in eğitmen olduğu program, her hafta Perşembe günü 19.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Nöropazarlama Sertifika Programı Mediacat

Pazarlamanın değişiminin inceleneceği ve nöropazarlama kavramının ele alınarak uygulamalı örneklerle katılımcılara aktarılacağı program 20 Mart – 5 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı Dijital Pazarlama Stratejileri Seminer Programı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.