NIVEA Telefonunuzu Güneş Enerjisi İle Şarj Ediyor!

NIVEA Telefonunuzu Güneş Enerjisi İle Şarj Ediyor!

NIVEA’nın yeni broşürü ile plajda tatilin keyfini çıkarırken bir yandan da güneş enerjisini kullanarak iPhone’unuzu şarj edebilirsiniz!

Arkadaşlarınızla buluştuğunuz, alışverişe çıktığınız ya da spor yaptığınız zamanlarda, saate bakmak veya anı ölümsüzleştirmek için elinizi telefonunuza atınca şarjınızın bittiğini görüp hayal kırıklığına uğrayanlardan mısınız? NIVEA’nın plajda stres atanlar için tasarladığı yeni reklamı ile tatilinizin en güzel anlarını telefonunuzdan mahrum kalarak geçirmeyeceksiniz.

 
NIVEA’nın, bir magazin dergisinin en son sayfasındaki broşüre entegre edilen yeni teknoloji bir sistem ile iPhone marka telefonunuzu güneş enerjisi ile şarj edebiliyorsunuz. Gofret inceliğinde bir güneş paneli ile şarj cihazı çıkışından oluşan bu teknoloji ile tek ihtiyacınız bir şarj kablosu ve tabiki güneş.

Cilt bakım ürünleri satan NIVEA, bu pazarlama kampanyası ile plajdaki tatilcilerin sorunlarından biri olan cep telefonunun şarjının bitmesi konusuna bir çözüm bulmuş görünüyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← IPhone İle Plak Dinleyin: Ofis Pikabı! IPhone Chill-Out Uygulaması: Thunderspace →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.