NIVEA Dijital Ajansı Utopic Farm Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 11 Nis 2014
NIVEA Dijital Ajansı Utopic Farm Oldu

NIVEA dijital ajans konkur süreci sonucunda dijital pazarlama alanında Utopic Farm ile çalışmaya karar verdi.

NIVEA Beiersdorf Turkey, yoğun geçen bir konkur sürecinin ardından dijital pazarlama çalışmaları için birlikte yola devam edeceği dijital ajansı belirledi. Mayıs 2014’ten itibaren Utapic Farm ile çalışmalarına devam edecek olan marka, konkur sonucunu ajansa hoş bir sürprizle açıkladı.

NIVEA, seçildiklerinden habersiz olan ajans çalışanlarını farklı bir sebeple buluşma noktasına davet etti ve burada onları üzerindeki afişte “Ekibe Hoş Geldiniz” yazan bir tekne ile karşıladı. NIVEA ve Utopic Farm ekibi bu mutlu haberi canlı müzik ve ikramlar eşliğinde boğaz turu yaparak kutladı. NIVEA ayrıca Utopic Farm ekibine özel NIVEA Cream kutuları da hediye etti.

nivea utopic farm

Kurulduğu 2009 yılından bu yana sosyal medya alanında yerel ve global ölçekteki birçok markaya hizmet veren Utopic Farm; NIVEA, FOX TV, Aksigorta, Borusan Holding, Back-Up, Sbarro ve Popeyes gibi markalara dijital iletişim hizmeti veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Titan Aerospace’i Satın Aldı Clockwork'e Horizon Interactive Awards’tan 4 ödül! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.