Nissan Yeni Dijital Ajansı Olarak Poligon Interactive’i Seçti

Ajans Haberleri, Haberler 13 Mar 2017
Nissan Yeni Dijital Ajansı Olarak Poligon Interactive’i Seçti

Nissan Otomotiv, yeni web sitesini Poligon Interactive ile birlikte yayına açtı. Renault ve Dacia markalarının da dijital ajansı olan Poligon Interactive, Kasım 2016’da Nissan Türkiye’nin dijital ajansı olarak seçilmişti.

Nissan web sitesi, dijital çağın gereklerine uygun olarak tasarlanan kullanıcı dostu bir site. Modern ve mobil uyumlu tasarımıyla öne çıkan web sitesi, Renault-Nissan grubunun 300’den fazla web sitesinin ortak bir altyapı ve tamamen farklı tasarımlar ile sunmayı amaçlayan HELIOS projesinin Türkiye’deki üçüncü sitesi.

HELIOS platformunda önemli bir deneyime sahip olan Poligon Interactive, yoğun bir çalışma ve uluslararası koordinasyon ile yeni Nissan web sitesini 2 aydan daha kısa bir sürede yayına hazır hale getirdi. Poligon Interactive, bu çalışması ile İngiltere ve Fransa’dan sonra Japonya’daki çalışma ortaklarından da övgüler aldı.

Poligon Interactive, halen Nissan’a web sitesi yönetimi ve SEO konularında hizmet veriyor.

nissan-web-sitesi

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Kahve Dünyası, Positive’i Seçti! Wag The Dog, 10. Yılını Yeni Ortaklıklarla Kutlamaya Devam Ediyor →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.