Nike’tan Hıza Davet Eden Kampanya: Find Your Fast

Nike’tan Hıza Davet Eden Kampanya: Find Your Fast

Nike, dünyanın en tanınmış sporcularını “Find Your Fast” kampanyası ile bir araya getirerek çok hızlı bir reklam filmine imza attı.

Geçtiğimiz hafta “So Fast” kampanyasını hayata geçiren Nike, ünlü sporcuları bir araya getirmişti. Nike’ın “Legion of Zoom” adı verilen “So Fast” takımında Rafael Nadal, Serena Williams, Wayne Rooney, Mo Farah, Kobe Bryant, Katarina Johnson-Thompson, Michael Johnson, Shelly Ann Fraser Pryce, Richard Sherman, Allyson Felix, Dion Phaneuf, Shane O’Neill, Marlen Esparaza, Marcus Mariota and Odell Beckam Jr yer alıyor.

Ünlü sporcular aynı zamanda Nike’ın yeni “Find Your Fast” video kampanyasında da yer alıyor. Nike’ın en hızlı koşu ayakkabısı Nike Air Zoom Elite 8’i tanıtmak amacıyla bir araya getirilen sporcular; kampanya kapsamında çekilen reklam filmi, “Find Your Fast” ile Nike, izleyicileri kendi hızlarını bulmaya teşvik ediyor.

Reklam ajansı Must Be Something tarafından hazırlanan reklam filmi, dünyanın en hızlı illüzyonisti Davide Blaine ve en hızlı kuşu Road Runner ile şaşırtmayı başarıyor. Reklam filminin yönetmeni yazar, oyuncu, komedyen ve yönetmen olarak tanınan Neal Brennan.

 
“Find Your Fast” kampanyası için her sporcuya özel bireysel çalışmalarını ve motivasyonlarını anlatan videolar da yayınlanmaya devam ediyor. Kampanya, izleyicileri Nike+ topluluğunu Nike+ Run Club ve Nike+ Training Club eğitim ve yarışma programlarına katılmaya davet ediyor.

 

 
Kampanya ile ilgili detaylara şuradan ulaşabilir ve Nike’ın tanınmış antrenörlerle hazırladığı eğitim programları ve yarışmalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← P&G #LikeAGirl Kampanyasına Devam Ediyor: Unstoppable Tefal ve Rowenta'dan “Branded Community” Platformu: Home&Cook.tv →

Yazar Hakkında

Dilek Kızılırmak
Dilek Kızılırmak
Kadir Has Üniversitesi, Reklamcılık Bölümü ile Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden mezun oldu. Dilek, dijital pazarlama konusunda kendini geliştiriyor ve Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.