Nestlé Professional Türkiye’nin Dijital Ajansı Bal Agency Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 25 Eki 2019
Nestlé Professional Türkiye’nin Dijital Ajansı Bal Agency Oldu!

Türkiye’deki 113 yıllık köklü geçmişinde, Türk tüketicilerini gıda alanında birçok ilk ile buluşturan Nestlé; 20 yıldır ev dışı tüketim sektörüne öncülük eden markası Nestlé Professional’ın dijital iletişim çalışmalarını yapmak üzere Türkiye’nin önde gelen markaları ile başarılı işler yapan Bal Agency’yi seçti.

Turkcell, Hilton İstanbul Bomonti, Parex, Accessorize vb. gibi markalara online ve offline entegre yaratıcı kampanyalar, interaktif uygulamalar, dijital pazarlama ve sosyal medya iletişimi hizmetlerine kadar oldukça geniş bir yelpazede hizmet veren Bal Agency ekibi, Nestlé Professional Türkiye ile birlikte B2B iletişiminin dijitalleşmesi konusundaki tecrübesini artıracak.

BAL ekibi ajansın sosyal medya hesaplarından yeni müşterisine merhaba dedi.  

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← US Brainworks Grup AŞ, 10. Yılına Özel Pazarlama Vaka Analizleri Ansiklopedisini Tanıttı İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin 2019 tercih dönemi doluluk oranı %18 arttı! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.