Nestea İle “Serinlik İddiası” Başladı

Nestea İle “Serinlik İddiası” Başladı

Şahin Irmak ve Ayça Erturan’ın eğlenceli “serinlik iddiaları” ile İstanbul’da Nestea serinliği yaşanıyor.

Nestea soğuk çay, yazın sıcak günlerine serin bir başlangıç yapmaya çağırıyor. Yılın en serinleten ve en iddialı yarışması Nestea “Serinlik İddiası” başladı.

Oyuncular Şahin Irmak ve Ayça Erturan’ın birbirinden eğlenceli iddiaları sayesinde bazen sıcaktan bunalanlar, bazen acıdan yananlar, bazen yalnızlar bazen de âşıklar Nestea ile serinliyor. Yarışmacıların her bölümde ayrı bir iddiaya tutuştuğu yarışmada iddialar Nestea sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerin yaptığı önerilerle belirleniyor.

Nestea İle Serinlik İddiası

Nestea Serinlik İddiası Başladı

En çok Nestea’yi içiren yarışmacının kazandığı ilk iddianın çekimleri Beşiktaş Çarşı’da gerçekleştirildi. “Acı Bombası” iddiasında Şahin ve Ayça acılı çiğköfteleri yiyenleri Nestea ile serinletti. Ortaköy’de gerçekleştirilen ikinci iddiada ise Şahin ve Ayça simit arabalarının başına geçerek simit sattı, satış yaptıkça müşterilerine Nestea içirdi. Bu hafta yayına girecek olan Ortaköy’deki serinlik iddiasını Şahin mi yoksa Ayça mı kazanacak? Önümüzdeki haftanın “serinlik iddiası” ne olacak merak ediliyor.

 
Mayıs ayı sonuna kadar devam edecek “Serinlik İddiası” hem serin hem de eğlenceli bir yaza başlangıç yaparken sürpriz hediyelerle de sevindiriyor. Nestea’nin sosyal medya hesapları üzerinden devam eden “serinlik iddiası” üniversite şenlikleri ve sokak etkinlikleri ile devam edecek.

Künye:

Reklamveren: Nestlé Waters Türkiye
Reklamveren Yetkilileri: Tolga Ünvan, Bahar Turunç
Reklam Ajansı: Dekatlon Buzz
Proje Genel Koordinatörü: Vadi Efe
Yaratıcı Konsept: Emir Kaymakoğlu
Proje Yöneticisi: Nurşah Akarçay
Operasyon Yönetimi: Aytaç Yazıcı, Sercan Türk
Grafik Tasarım: Yıldıray Özliyen, Burak Uluhan, Atacan Güçlüol
Yapım Şirketi: Muse
Yapım Ekibi: Özgür Keskin, İsmail Yüksel, Fuat Kaynakçı, Okan Saykun, Onur Yıldız, Reha Kocabaşoğlu
Sosyal Medya Ajansı: Format C
Medya Planlama: Mindshare

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Facebook'ta en Çok İzlenen 360 Derece Videolar Jetgenç’le Hayallerine Kanat Açanların Hikayeleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.