Nescafe’den Online Reklam Serisi: Atalet Avcıları

Nescafe’den Online Reklam Serisi: Atalet Avcıları

Nescafe 3ü1 Arada, yayınladığı reklam serisi Atalet Avcıları’nda “zonbi” olarak tarif ettiği dalgın, uykusuz ya da şuursuz kişilerle eğlenceli bir şekilde mücadele ediyor.

Batesmotelpro ekibi ile birlikte hayata geçirilen proje “zonbiye bağlayan” kişilerle mücadelede Atalet Avcıları’nın maceralarını konu alıyor. Bir fragman ile birlikte sosyal medya üzerinden yayınlanan reklam filmlerinde Atalet Avcıları çok çalışmaktan kendini kaybetmiş, dalgın, uykusuz ve şuursuz kişileri Nescafe’nin en özel karışımı 3ü1 Arada ile kendine getiriyor.

Rabarba imzası taşıyan kampanya hakkındaki yorumlar ve kullanıcı deneyimleri sosyal medya üzerinden #zonbiyebağladım hashtagi paylaşılırken, paylaşımlar ise Atalet Avcıları mikrositesinden canlı olarak takip edilebiliyor.

 
Her geçen gün sayıları artan zonbilere karşı tek umudun Atalet Avcıları olduğu vurgulanan 3 filmlik kampanyanın ilk serisi Oğlum Bir Zonbi’de,  Atalet Avcıları’nın çocukları vize döneminde çok ders çalışmaktan zonbiye bağlayan bir aileye yardımcı olmasını konu ediniyor.

 
Şimdiye kadar fragmanı ve ilk bölümü yayınlanmış olan reklam serisinin diğer filmleri ise merakla bekleniyor. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Coca-Cola Geri Dönüşüm Kampanyası: 2nd Lives Türk Öğrenciler Sosyal Öğrenimi Zirveye Taşıyor: Eodev.com →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.