Nescafe’den Samimi Reklam Kampanyası: #KahveniAlGel

Nescafe’den Samimi Reklam Kampanyası: #KahveniAlGel

Nescafe Türkiye, hayata geçirdiği #KahveniAlGel reklam kampanyası ile samimi bir projeye imza atıyor.

Nescafe, Fransa’da hayata geçirilen ve Cannes’ta ödüllendirilen reklam projesini Türkiye’de de gerçekleştiriyor. Sıradan bir Facebook kullanıcısı olan Erdem’in başrolünü üstlendiği projede, Erdem’in Facebook arkadaşlıkları sınanıyor.

Facebook’ta arkadaşı olan 500 kişiden hangilerinin gerçekten arkadaşı olduğunu sorgulayan Erdem, kahvesini alıyor ve yollara düşüyor. Arkadaşlarını iki fincan kahve ile çatkapı ziyaret eden Erdem’in her ziyareti kayda alınıyor ve Nescafe Türkiye sosyal medya hesaplarından paylaşıyor.

Publicis Yorum imzalı kampanyada gerçek hayattaki ilişkiler ve samimiyet ön planda tutuluyor. Erdem’in çocukluk arkadaşları, komşuları, eski iş arkadaşları, akrabaları ve diğer tanıdıklarını ziyaret etmeye devam ettiği kampanyanın tüm hikayesi gerçek ziyaretlerden oluşuyor.

 
#KahveniAlGel reklam kampanyası kapsamında paylaşılan tüm videolara Nescafe Youtube sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Spectrum Sinema Twitter Kampanyası: Film Gibi Bir Yıl Ülker Laviva Stop Motion Instagram Yarışması →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.