Nescafé’nin Dijital Ajansı Sesliharfler Oldu!

Ajans Haberleri, Haberler 04 Ağu 2016
Nescafé’nin Dijital Ajansı Sesliharfler Oldu!

Nescafé’nin markaları için açmış olduğu konkuru Sesliharfler kazandı.

Dünyanın önde gelen kahve markası Nescafé, tüm markalarının dijital iletişimle ilgili, yaratıcı kampanya ve iletişim çalışmalarını gerçekleştirmek üzere SesliHarfler ’i seçti.

Sesliharfler Ajans Başkanı İdil Dereci “Nescafé konkuru çok rekabetçi bir konkurdu. Her ürünü ayrı ayrı ele aldığımız ve marka özünü yakaladığımız iletişim stratejisi oluşturduk ve bu bazda yaratıcı işler sunduk. Sesliharfler ekibi yine farkını ortaya koydu” dedi.

Ajans, Nescafé ile olan işbirliğini ve konkur galibiyetini yayınladığı eğlenceli video ile kutladı.

 
Turkcell, Procter&Gamble, Beko, Philip Morris, Eti, Mondalez, Nef, Bilyoner ve Enerjisa gibi sektörünün lider firmaları ile beraber toplam 27 markanın yaratıcı iletişim çalışmalarını yürüten Sesliharfler; dijital merkezli bütünleşik yaratıcı kampanyalar, yaratıcı marka stratejisi, içerik ve proje üretimi alanlarında markalarına hizmet veriyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← WPP Wanda Digital’in Çoğunluk Hissesini Alıyor! Sporun Ve Sporcunun Dostu Fitbull Sempeak İle Anlaştı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.