Nef’ten Birliktelik Mesajı: #BirizBirlikteyiz

Nef’ten Birliktelik Mesajı: #BirizBirlikteyiz

Gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, vakfıyla geliştirdiği yeni projesi olan #BirizBirlikteyiz kampanyasıyla yine bir ilke imza attı.

Pazar günü gerçekleşen Galatasaray – Fenarbahçe maçında, ana sponsoru olduğu Galatasaray’ın formasında kendi logosu yerine “Biriz Birlikteyiz” kampanyasının etiketini kullanarak herkesi çocukların eğitimine destek olmaya çağırdı.

Hayata geçirdiği kampanyada “Destek olurken de #BirizBirlikteyiz” diyen Nef, yapacağınız her bağış kadar çocuklara  destek oluyor. Siz de #BirizBirlikteyiz kampanyasına; Bir yazıp 2644’e mesaj göndererek 5 TL katkıda bulunabilir ya da www.birizbirlikteyiz.com’u ziyaret edip çocukların eğitimine nasıl destek olabileceğinize ilişkin tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 
Projeyi hayata geçiren dijital reklam ajansı Scope: “İlk günden beri Nef’le birlikte çalışmaktan ve Biriz Birlikteyiz kampanyasının başta web sitesi olmak üzere, dijital süreci yürütmekten, özellikle de kampanyaya gönülden destek vermekten büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.” açıklamasını yaptı.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Volkswagen Sanal Showroom Açıldı! GarantiOne'dan Yeni Reklam Kampanyası →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.