Nef’in Dijital Projelerine Scope Dokunuşu

Ajans Haberleri, Haberler 02 Mar 2017
Nef’in Dijital Projelerine Scope Dokunuşu

Yenilikçi konseptleriyle gayrimenkul sektörüne farklı bir nefes katan Nef’in dijital dünyasına Scope hayat veriyor.

Müşterilerinin ihtiyaçlarına ve hayallerine odaklanarak ince düşünülmüş yaşam alanları tasarlayan Nef, farklı bakış açısı ile son üç yıldır sektörün en çok ve en hızlı konut satan markası olarak liderliğini sürdürüyor.

Üç yılı aşkın zamandır Nef ile birlikte çalışan Scope, markanın Ağustos ayında dijital iletişimine de başlanılan; dört bir yanı yeşil bahçelerle sarılı Nef Bahçelievler ve Anadolu yakasındaki ilk projesi olan Nef Sancaktepe web sitelerine de hayat verdi.

nef-scope

Web sitelerinin tasarım sürecinde; kullanıcı dostu arayüzü ile dijital kampanyalarda etkili ve hızlı bir şekilde talep toplamak amaçlanırken, Nef’in estetik yönünü ortaya çıkaran konsept ve mimari özelliklerine odaklanıldı. Mobil kullanım kolaylığı ile markanın müşterileriyle her yönden iletişim kurması ve bilgi-talep toplaması amaçlandı.

nefin-dijital-projeleri-scope

Sektörünün birçok öncü ismiyle çalışan ve dijitalde farklı bakış açıları sunan Scope Digital, kendi gibi alanında yeni bir soluk getiren Nef için yarattığı; yenilikçi, özgün ve çözüm odaklı çalışmalarına devam edecek.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Staron, Dijital İletişimde Yola Mbsays İle Çıkıyor! FOLX'tan Bir Güzel Haber Var: Birguzelhaber.com →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.