Namet’in Dijital Ajansı U.Can.Be Digital Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 23 Haz 2014
Namet’in Dijital Ajansı U.Can.Be Digital Oldu

Namet, açtığı dijital ajans konkuru sonucu dijital pazarlama ve sosyal medya çalışmaları için U.Can.Be Digital ile anlaştı.

Gıda sektörünün, kırmızı et ve şarküteri ürünlerinin öncü markalarından Namet, kurumsal web sitesi tasarımı, stratejik ve dijital pazarlama hizmetleri ve sosyal medya yönetimi için U.Can.Be Digital ile anlaştı. “Çiftlikten Çatala Hakiki Lezzetler” konsepti ile reklam faaliyetlerini sürdüren marka, dijital ajansı U.Can.Be Digital ile sosyal medyada takipçilerine daha etkili bir iletişim sağlayıp, kırmızı et ve şarküteri ürünleriyle ilgili bilgilere, yaratıcı tariflere ve kampanyalarına sosyal medya hesaplarında yer vermeye devam edecek. Ayrıca, hazırlıklarına başlanan ve son teknoloji tasarım trendleri düşünülerek planlanan Namet’in yeni kurumsal web sitesi de U.Can.Be Digital tarafından hazırlanarak, yeni yüzüyle Eylül ayında yayında olacak.

2013 yılından bu yana dijital ve sosyal alanlarda müşterilerine çözümler sunan U.Can.Be Digital; Kuveyt Türk, Sanko Menkul, Card Gusto, Carl’s Jr.Burger, Puschkin Vodka, Berentzen, John Medley’s Viski gibi markalara hizmet vermeye devam ediyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Google Kendi Alan Adı Kayıt Hizmetini Başlatıyor! Amazon’un Akıllı Telefonu Fire Phone Tanıtıldı! →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.