N11.com Twitter Kampanyası: Tweet’ine İndirim

N11.com Twitter Kampanyası: Tweet’ine İndirim

Sanal pazar konsepti ile kısa sürede Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformu n11.com, Twitter kullanıcılarına etkileşimlerine göre indirimler sunuyor.

Geçtiğimiz yıl Doğuş Planet grubu tarafından sanal pazar konsepti ile hayata geçirilen ve kısa sürede Türkiye’nin önde gelen online alışveriş platformlarından biri haline gelen n11.com, Twitter kampanyası “Tweet’ine İndirim” ile alışveriş yapanlara özel indirimler sağlıyor.

Kampanyaya katılmak isteyen alışveriş tutkunları, inceledikleri ürünün sağ tarafında bulunan Twitter logosuna tıklayarak n11.com ve Twitter hesaplarını eşleştiriyor. Ardından özel bir yazılım ile kullanıcının Twitter etkileşim skoru hesaplanıyor ve kullanıcı, skoruna göre indirim kuponu kazanıyor. Ardından indirim Tweet’ini paylaşan kullanıcı indirim kuponunu anında kullanabiliyor.

Punch Dijital Reklam Ajansı tarafından hayata geçirilen N11.com Twitter kampanyasına katılarak Twitter’daki etkileşimlerini ölçen kullanıcılar minimum sepet tutarlarına göre 2 TL’den 55 TL’ye kadar indirim kazanabiliyor ve kuponları istedikleri üründe kullanabiliyorlar.

 
Markaların Twitter kampanyalarına oldukça az rastladığımız bugünlerde n11.com tarafından hayata geçirilen kampanya ile kullanıcıların etkileşimlerini ölçmeye fırsat sunması konusunda oldukça ilgi çekici görünüyor.

16 Şubat’a kadar sürecek olan kampanya hakkında detaylar için n11.com web sitesini ziyaret edebilir ve kampanyaya katılarak etkileşim skorunuzu öğrenebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ziraat Bankası İnternet Şubesi Yenilendi Stil Ve Yemek Tarifi Eşleştirme Uygulaması: Uniqlo Recipe →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.