Mvmdigital’den 6. Yılına Özel Oyun Uygulaması

Ajans Haberleri, Haberler 13 Mar 2015
Mvmdigital’den 6. Yılına Özel Oyun Uygulaması

Mvmdigital, dijital pazarlama sektöründeki altı yıllık hikayesini “6 Üstü Bi’Hikaye” isimli oyun uygulaması ile anlatıyor.

Kreatif iletişim, interaktif pazarlama ve internet teknolojileri konusunda uzmanlaşmış çekirdek kadrosu ve zamanı yakalayan dinamik ve genç ekibiyle dijital pazarlama sektöründe 6 yıldır faaliyet gösteren mvmdigital, yıl dönümünde marka hikayesini eğlenceli bir oyun uygulaması ile anlatıyor.

Bir mikrosite üzerinden yayınlanan “6 Üstü Bi’Hikaye” isimli uygulama aslında çok da yabancı olmadığımız yılan oyunu konseptinden oluşuyor. Uygulamaya girdiğinizde ekranda dolaşan yılan figürü klavyedeki yön tuşları ile yönlendirerek, alandaki yemlere ulaşmasını sağlıyorsunuz. Yılanın ulaştığı her yem sonrası sağ tarafta bulunan kutucukta ajansın hikayesinden bir bölüm açılıyor. İsteyenler oyunu oynamadan da “Hızlıca Göster” seçeneği ile hikayeyi okuyabiliyor.

Sektörde geçirdiği 6 yıl içinde müşterileri ve gerçekleştirdikleri projeler ile birlikte güzel vakit geçirdiğini aktaran ajans, ilk günkü gibi heyecanlı olduklarını belirtiyor.

mvmdigital oyun uygulama

2009 yılından bu yana faaliyette olan ve pek çok ödülle taçlandırılmış mvmdigital’in müşterileri arasında Bosch, Banvit, Dardanel, Mister No, Dardenia, Gaggenau, Hafele, HDI Sigorta, Profilo, Siemens, Universal Music gibi yerel ve global devler bulunuyor.

Mvmdigital’in 6. yıldönümüne özel olarak yayınladığı oyun uygulamasına şuradan ulaşabilir ve eğlenceli oyunu deneyimlerken ajansın hikayesini de okuyabilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Erdemir Grubu’nun Dijital Ajansı Gri Creative Oldu! Apple Gizli Laboratuvarını Apple Watch İçin Markalara Açtı →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.