Mutlucell’in Web Sitesi POMPAA Tarafından Yeniden Tasarlandı

Projeler, Web siteleri 21 Şub 2019
Mutlucell’in Web Sitesi POMPAA Tarafından Yeniden Tasarlandı

İletişim sektöründe 20.000’i aşkın abonesine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunan Mutlucell’in web sitesi POMPAA tarafından yeniden dizayn edildi.

İletişim sektöründe 10. yılını geride bırakan ve Metro Ethernet altyapısıyla 20.000’i aşkın abonesine yüksek kalitede kesintisiz hizmet sunan Mutlucell, 2010 yılından itibaren BTK (Bilgi Teknoloji Kurumu) tarafından temin edilen STH (Sabit Telefon Hizmeti) ve SMŞH (Sanal Mobil Şebeke Hizmeti) Yetki Belgeleri ile Hizmet veren bir telekomünikasyon firmasıdır.

Markanın websitesi ise kurumsal anlamda müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için, modern bir tasarımla POMPAA tarafından yenilendi.

%97 SEO uyumluluğu ve 4,5 saniyelik açılış hızıyla (rakiplerine göre 10 kat daha hızlı) oldukça dikkat çeken websitesine bütün cihazlardan erişebilir, Mutlucell hizmetlerini inceleyebilirsiniz.

Web sitesini www.mutlucell.com.tr adresinden ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Bakliyat Devi Başhan’ın Yeni Web Sitesini Diverseffect Hazırladı! Didi 14 Şubat’ta Yalnızların Yanında! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.