Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013

Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013

Pazarlama profesyonelleri Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nde buluşuyor!

Management Centre Türkiye tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi,  4-5 Aralık 2013’te Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek. Her yıl pazarlama sektöründe binlerce profesyoneli biraraya getiren zirve, bu yıl “Think Simple Live Loud” yani “Basit Düşün Ses Getir” teması ile düzenlenecek.

Sektörün uzmanlarının farklı bakış açılarını inceleyecek olan zirvede “Basit fikirlerin büyük başarılara dönüşmesi tesadüf müdür?”, “Fark yaratan sesli fikirlerin sırları nelerdir?”, “Yeni yöntemlerle düşünmek sonucu kolaylaştırır mı?”, “Dinleyen, konuşan ve ilişkilendiren yeni hedef kitle gerçekliğini yaşamak markalara neler kazandırır?” gibi soruların yanıtları aranacak.

Türkiye’de pazarlama dünyasının en büyük konferansı olan zirveye, dört dalda Oscar Ödülü’ne layık görülen “Pi’nin Yaşamı” filminin aynı isimli romanının yazarı Yann Martel de konuk olacak.

Zirve hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← 18. İTÜ Sektör Günleri "Bilişim Sektörü" Innovation Xchange iX Istanbul 2013 →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.