Mustela’nın Yeni Reklam Filmi Yayında

Mustela’nın Yeni Reklam Filmi Yayında

Idecon Idea & Congress ​iş birliği ile Avrupa’da eczanelerin bir numaralı bebek cilt bakım markası olan Mustela’nın “Bebeğiniz için aklınızda sorular yanınızda Mustela var” reklam kampanyası ile TV ve dijital mecralarda yayında. Bergüzar Korel’in seslendirdiği yeni reklam filminde; 1950’den beri anne ve babaların yanında olan Mustela’nın, yeni organik içerikleri, B Corp sertifikası, her bir ürünü için yapılan 450 ölçüm ve testle birlikte, ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmediği vurgulanıyor.

Yeni organik içerikler

Mustela, bitki özleri konusunda uzmanlığı ile doğadaki en iyi bileşenleri seçerek yenilikçi ve güvenli bitkisel kökenli aktif bileşenler elde etmektedir. Bu bileşenlerin elde edilmesinde benzersiz uzmanlık ile geliştirme çalışmalarına devam eden Mustela’nın ürünlerinde artık; Normal Cilt serisinin temel aktif bileşeni olarak Avokado yerine Organik Avokado; Kuru Cilt serisinin temel aktif bileşeni olarak Balmumu yerine Organik Balmumu; atopiye eğilimli Çok Kuru Cilt serisinin temel aktif bileşeni olarak Ayçiçeği yerine Organik Ayçiçeği yer alıyor.

Her bir ürün için 450 ölçüm ve test

Mustela’da formül güvenliğini garanti etmek için 450’den fazla ölçüm ve testi içeren zorlu bir süreçten geçen her bir ürün, bu aşamaları tamamen başarıyla geçmeden önce hiçbir şekilde tüketiciye sunulmamaktadır. Son adımda tüm sonuçlar, ürünlerin güvenli olduğunu onaylayan laboratuvarların dışında, bağımsız bir uzman toksikolog tarafından konrol edilir. Mustela, ürünlerinin hayvanlar üzerinde test edilmediğini garanti ediyor. Bunun için, yenilikçi bir araştırma yöntemi ile laboratuvar ortamında geliştirilen ve Stelaskin adı verilen, bebek epidermisinin yeniden yapılandırılmış patentli ve eşsiz bir modeli kullanılmaktadır.

B Corp sertifikası

B Corp, üçlü ekonomik, sosyal ve çevresel performans gösteren ve faaliyetlerini toplum ve çevre üzerinde olumlu bir etki bırakarak geliştiren markalara verilen ve birçok kriteri gerektiren, öncü bir uluslararası sertifikadır. Mustela, 2018 yılında, tüm gayreti ve taahhütleri sonucunda B Corp sertifikası ile ödüllendirildi. Dünyaca tanınan bu öncü unvan, “dünyanın en iyisi” yerine, “dünya için en iyisi” olmak isteyen şirketlere ve markalara verilmektedir. Bu sertifika, Mustela’nın dünya üzerindeki etkisi konusunda aktivist bir yaklaşıma sahip olduğunu bir kez daha kanıtlıyor.

Mustela Hakkında

Fransız Expanscience Laboratuvarları’nın Anne Bebek cilt bakım markası olan Mustela, 70 yıldır bebekler, çocuklar, anne adayları ve yeni anneler için cildin tüm ihtiyaçlarına yönelik dermokozmetik ürünler geliştirmektedir.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Mousson Laboratories’in İlk Reklam Filmi Digivega İmzası İle Yayınlandı Ankagross’un Web Sitesi Yenilendi! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.