Mustela’dan Kolay ve Hızlı İndirim Kampanyası “Mustela QR Kodlu Reklam Filmi Yayında”

Mustela’dan Kolay ve Hızlı İndirim Kampanyası  “Mustela QR Kodlu Reklam Filmi Yayında”

Anne ve anne adayları için en iyisi olan Mustela, ilk QR kodlu reklam kampanyasını TV ve dijital platformlarda Idecon Idea & Congress iş birliği ile yayınladı. Böylece dermokozmetik pazarında bu yöntemi kullanan ve bu yöntemi TV’de Eczane iş birliği ile uygulayan ilk marka Mustela oldu.

TV’de 21 saniye boyunca ekrana yansıyan reklam filminde, farklı bir yöntem kullanılarak indirim mesajı reklam içerisinde alt bant şeklinde veriliyor. Reklam boyunca QR kod ekranda kalarak tüketicilere de bu kodu okuyacak bir zaman tanıyor. Mustela’nın özel olarak oluşturduğu QR kod sistemi sayesinde, tüketiciler kampanyanın detaylı bilgilerine www.mustelafirsat.com web sitesi üzerinden anında ulaşıyor. Ayrıca reklam boyunca yer alan QR kod, direkt yönlendirme özelliği ile annelere hızlı ve kolay bir tüketici deneyimi sağlıyor.

Mustela’dan Hızlı ve Kolay İndirim Fırsatı

15 Eylül ve 30 Ekim tarihleri arasında geçerli olacak QR kod kampanyasında Mustela ürünlerinde yapılan minimum tek seferlik 100₺ alışverişlerde 20₺ indirim kazanılıyor. Kampanyaya ulaşmak için uygulanması gereken adımlar ise çok basit. TV ve diğer platformlar üzerinden QR kod okutuluyor, web sitesi üzerinden ilgili bilgiler dolduruluyor ve ekranda beliren kod yine sistem üzerinden seçilen eczane ile paylaşılıyor. Böylece anneler ve bebekler ihtiyaç duyduğu güvenli bakıma kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Reklam Kampanyasına ulaşmak için: www.mustelafirsat.com

1950 yılından beri yenidoğan bebekler dahil olmak üzere çocukların ve bebeklerin cilt bakım ihtiyaçları için yanında olan Mustela, bitki alanındaki uzmanlığı ve yenilikçi ürünleriyle annelerin güvenini kazanmış bir markadır. Topluma ve çevreye karşı duyarlı tutumu ile B Corp Sertifikasını almaya hak kazanan Mustela’nın bu sayede marka güvenilirliği tescillenmiştir. İlk QR kodlu reklam kampanyasıyla çıkış yapan Mustela, inovasyona ve teknolojiye verdiği önemi bu kampanyası ile de gösteriyor. Kampanya sayesinde daha çok kullanıcısına ürünü deneyimleme imkanı yaratan Mustela, ürünlerine güven kriterini de yükseltiyor.

Mustela, doğal ve organik birleşenleriyle annelerin konforunu ve bebeklerinin cildini korumayı başarmıştır. Tüm aile bireylerinin ciltlerine uygun ürünleri ile Mustela, bitkisel kökenli, etkili ve güvenli ürünleri sayesinde her zaman annelerin ilk tercihi olmayı başarmıştır. Cilt üzerine yaptığı yenilikçi araştırmalar sayesinde geliştirilen formülasyonları ile annelerin vazgeçilmezi olmaktan gurur duymaktadır.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Sosyal Lig Yeni Sezonda “Kazanmak İçin Oyna!” Diyor Temizlik Ajanı Kadir Ezildi →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.