Multiplayer’la Tüm Markalar Oyunda.

Multiplayer’la Tüm Markalar Oyunda.

Türkiye’de oyun dünyasının öncü ekosistemi ve ajansı Multiplayer, “gaming” alanında on yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi fikirler sunan yaratıcı ekibiyle, markalar ile oyunları bir araya getiriyor.

Bünyesindeki ajans ekibiyle, markaları Türkiye’nin en çok takip edilen oyun yayıncılarıyla bir araya getiren Multiplayer, influencer iletişiminden etkinlik entegrasyonlarına, canlı yayınlardan oynanabilir reklamlara kadar pek çok farklı alanda kreatif fikirler üretiyor. Oyun sektöründe var olmak isteyen markalar için 360° çözümler sunuyor.

Multiplayer, 2010 yılında kurulduktan sonra oyun ve popüler kültür üzerine yaptığı televizyon programlarıyla gündemde oldu. Oyunları bir hayat tarzı olarak benimseyen ekip, dijital kanalların yükselişiyle birlikte YouTube ve Twitch üzerindeki kitlesini büyüttü ve milyonlarca kişiye ulaşmaya başladı. Türkiye’deki oyunseverleri ve oyun profesyonellerini bir araya getiren Chapter festivalleriyle, ulaştığı genç komüniteyi daha da güçlendirdi. Son dönemde ise mayaworks isimli oyun stüdyosunu kurarak ilk oyunu yayınladı.

Oyun denildiğinde akla gelen her noktada var olan Multiplayer’la tanışmak için sosyal medya kanallarını ve multiplayer.com.tr websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Webtures 1 Ayda SEO İle Oturum Süresini %135 Oranında Artırdı. Marmara Urban Forum (MARUF)’un Sosyal Medya Ajansı Belli Oldu! →

Yazar Hakkında

Avatar
Kübra Ünal
Kübra, İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu. Çalışma yaşamında ilk deneyimlerini Startup'larda kazanan Kübra, DijitalAjanslar.com'da İçerik Yazarı ve Müşteri Temsilcisi olarak kariyerine devam ediyor.