Multinet’in CRM Ajansı directComm Oldu

Ajans Haberleri, Haberler 29 Ara 2014
Multinet’in CRM Ajansı directComm Oldu

Akıllı kart teknolojisi yardımıyla firmalara, kurumsal ödeme ve harcama konularında hizmet veren Multinet, CRM ajansı olarak directComm’u seçti. 

İlişkisel pazarlamanın her aşamasında Multinet’i desteklemeyi ve ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlayan directComm, strateji ve altyapıyla operasyon sürecinin oluşturulmasını sağlayacak, raporlama yapacak, yaratıcı fikir geliştirecek ve kampanya uygulaması gibi alanlarda hizmet verecek.

Temas Noktası Performans Yönetimi, Yeni Müşteri Kazanım Programı ve Müşteri Yaşam Döngüsü Yönetimi gibi çalışmaları hayata geçirmeye hazırlanan directComm, etkin ve verimli veritabanına dayalı pazarlama hizmet ve projelerini yapılandırarak, müşterilerinin kısa ve uzun vadeli büyüme hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunmaya hazırlanıyor.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Ofis Kırtasiyesi Markası Leitz’in SEM Ajansı Sempeak Oldu Reta’dan Özel Yılbaşı Çekilişi →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.