Muhteşem Yüzyıl Sergisi Selfie Yarışması: #MuhteşemSelfie

Muhteşem Yüzyıl Sergisi Selfie Yarışması: #MuhteşemSelfie

Türkiye’nin dizi konulu ilk sergisi Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam, düzenlenen selfie yarışması ile ziyaretçilerini heyecanlı bir maceraya davet ediyor.

TİMS Productions ve IEG Exhibitions tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen Muhteşem Yüzyıl Sergisi’nde en yaratıcı selfie’yi çekip Instagram’da #MuhteşemSelfie etiketi ile paylaşanlar Kösem Sultan Dizisi’nde oyuncu olma şansı yakalıyor.

Maslak’ta yeni açılan Uniq İstanbul Kültür ve Sanat Merkezi’nde ziyaretçileri ile buluşan Muhteşem Yüzyıl: Teşhir-i İhtişam Sergisi, sevilen dizinin ruhuna dokunma ve dünyasını yakından hissetme şansı veriyor. Dünyanın 55 ülkesinde 300 milyon kişi tarafından takip edilen dizinin sergisinde ayrıca ziyaretçilere özel eğlenceli bir selfie yarışması düzenleniyor.

muhteşem yüzyıl sergisi selfie

Boomerang İstanbul tarafından tasarlanıp uygulanan ve Muhteşem Yüzyıl Sergisi Facebook sayfasında yayına alınan yarışmada, kazananlar iki aşamada belirlenecek.

Öncelikle Facebook’taki uygulama sayfasında oylamaya sunulan selfie’ler arasından en fazla oy alan ilk 50 kişi finale kalacak. Finale kalan selfieler arasından Kösem Sultan Dizisi’nde rol alacak şanslı katılımcıları ise yarışma jürisi belirleyecek.

muhteşem yüzyıl selfie yarışması

1 Ağustos 2015 tarihine kadar devam edecek olan #MuhteşemSelfie Yarışması ile ilgili detaylı bilgi ve en beğenilen selfieler için serginin Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Zade Vital Facebook Uygulaması: Ramazan’da Olmazsa Olmazın Beyaz Yakalıların Derdine Deva Olan Nuvo Virali: BYEBYE →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.