Mucize Fikir: Sosyal Medya Ajansı

Mucize Fikir: Sosyal Medya Ajansı

Sektördeki 12 yıllık tecrübesi ile, sosyal medya ve dijital pazarlamanın her gelişmesini dikkatle takip ederek yeniliklere adapte olan bir sosyal medya ajansı olarak tam karşınızda duruyor! Geçmişten bugüne elde ettiği tecrübe ile birçok firmanın dijital pazarlama yolculuğuna hem analitik hem de kreatif çalışmaları ile yön veriyor. Mucize Fikir'de tüm süreç yönetilirken her biri alanında uzman olan ekibi ile firmaların ihtiyaçlarını analiz ederek markalara ve sektörlere uygun çözümler ortaya koyuyor.

Sosyal Medya Ajansı Nedir? Mucize Fikir Farkı!

"Sosyal medya ajansı nedir?" sorusu; dijital pazarlama sektörü geliştikçe her geçen gün daha da fazla önem kazanan ve sıkça sorulan bir soru haline gelmiştir. Sosyal medya ajansı; markaları hedef kitlesi ile sosyal ağlarda buluşturan, markaların hedeflerine uygun stratejilerle yön veren, yaratıcı içeriklerle hedef kitlesinin ilgisini çekmeyi amaçlayan; yarattığı ilgi çekici içerikleri sponsorlu olarak onların karşısına çıkaran ve önemli mesajlarını ileten, sosyal CRM ile sosyal ağlarda markaların müşteri ilişkilerini yöneten, kriz ve itibar yönetimi yapan ve tüm çalışmalarını raporlayan bir çözüm ortağıdır. Markaların hedeflerini anlayan, özel çözümler sunarak markaları büyütmek için gayret gösteren ve 360º hizmet veren uzman Mucize Fikir ekibi ile hizmet verdiği markaların sosyal medya süreçlerinde fark yaratmayı temel hedefleri arasında görüyor.

Mucize Fikir Bu Süreci Nasıl Yönetiyor?

  1. Sektörünüzün ve özellikle markanızın dijital pazarlama sürecindeki isteklerini dinliyor ve ihtiyaçlarını belirliyor.
  2. Size en uygun sosyal medya platformlarını belirliyor ve stratejisini çiziyor.
  3. Sosyal medya hesaplarınızı kaliteli görseller ve metinler kullanılarak hazırlanan içeriklerle yönetiyor.
  4. Kreatif videolar ortaya koyarak mesajlarınızı kitlenize yaratıcı bir yolla sunuyor.
  5. Reklam bütçenizi optimize ediyor ve minimum ücretlerle maksimum faydayı almanızı sağlıyor.

Bu süreçteki tüm çalışmalar, her biri alanında uzman kişilerle adım adım hazırlanıyor!

Sosyal Medya Ajansı Ne İş Yapar? Mucize Fikir Ne Yapıyor?

Sosyal medya ajansı en basit anlamıyla; sosyal medya hesaplarını ve bunlara bağlı reklam hesaplarını yönetir. Mucize Fikir ise bu süreci; tıpkı bir terzi gibi yaratıcılığını ortaya koyarak ve ilmek ilmek emek vererek yönetir. Her markaya uygun ses tonu ile sosyal medyada konuşur, markaya uygun planlama hazırlar, özel tasarım ve metinler ile verdiği reklamlar sonucu, hedef kitlenin ilgisini çekmeyi başarır.

Sosyal Medya Ajansı ne iş yapar? Aşağıda detaylı bilgiye ulaşabileceksiniz;

  • Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Youtube, Pinterest ve sektör bazlı önemli olabilecek sosyal medya hesaplarınızı yönetir.
  • Strateji kapsamında, marka için uygun post sayısını belirler ve paylaşımları yapar.
  • Markaya uygun olabilecek ses tonunu belirler ve metinleri bu strateji kapsamında yazar.
  • Ürün ya da hizmetlerinizi anlatan, satış veya marka bilinirliği gibi hedeflerinize yönelik tasarımlar hazırlar ve bu çerçevede reklam stratejilerini belirler.

Bütün bu çalışmalar ile Mucize Fikir markaların, dikkat çeken ve oluşturulması istenen algıya hizmet eden bir marka olmasını sağlar.

Mucize Fikir markaların 360º tüm dijital süreçlerini alanında uzman ekibi ile birlikte yönetiyor. Bir web sitenizin tasarım ve yazılımından SEO çalışmalarına; sosyal medya içerik, sayfa, itibar ve kriz yönetiminden ve sosyal medya ve Google Ads reklam süreçlerine kadar tüm ihtiyaçlarınızı tek koldan profesyonel bir şekilde karşılıyor!

Etiketler:

İlgili Haberler

SEM & SEO Ajansları: Geleceğe Yüzünüzü Dönün!
SEO & SEM menu icon
21 Oca 22
SEM & SEO Ajansları: Geleceğe Yüzünüzü Dönün!
Devamını Oku >