Mr. Robot’un Mobil Oyunu Yayında!

Mobil Uygulamalar, Projeler 18 Ağu 2016
Mr. Robot’un Mobil Oyunu Yayında!

Mr. Robot hayranlarının heyecanla beklediği mobil oyunu iOS ve Android cihazlar için yayınlandı.

Geçtiğimiz yıl ilk sezonu yayınlanan ve büyük ilgi gören TV dizisi Mr. Robot’un bir süredir online mecralarda konuşulan mobil oyunu gerçek oldu. Telltale Games tarafından geliştirilen Mr. Robot:1.51exfiltrati0n adındaki oyun; dizinin bölüm isimlerindeki uzantılara bağlı olarak iOS için Mr. Robot: 1.51exfiltrati0n.ipo; Android için de Mr. Robot: 1.51exfiltrati0n.apk isimleriyle sunuluyor.

Klasik mobil oyun deneyiminden farklı bir formatta olan uygulama, tamamen diziden besleniyor. Ana karakter Elliot’un çalıştığı E-Corp şirketine ait mesajlaşma uygulamasının kullanıldığı oyunda, kullanıcılar karakterlerle gerçek zamanlı diyaloglar gerçekleştirebiliyor ve hikayenin akışına tercihleri doğrultusunda etki ediyor.

Mr. Robot Mobil Oyun

App Store’da 7.99 TL olan oyunun fiyatı Google Play Store’da ise 8.79 TL olan oyunun iOS sürümünü buradan, Android sürümünü ise buradan indirebilirsiniz.

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Stratejist’ten YSL için Başarılı Influencer Projesi BMW’den Tesla’ya Meydan Okuyan Reklam Filmleri →

Yazar Hakkında

Tuğba Ayvaz
Tuğba Ayvaz
Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi, Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun olduktan sonra AIESEC uluslararası staj platformunda aktif görev aldı. Tuğba, DijitalAjanslar.com içeriklerini koordine ediyor ve ajanslarla iletişimi sağlıyor.