Moonshot, Ajanslara Kaliteli Prodüksiyon Hizmeti Veriyor!

Ajans Haberleri, Haberler 27 Ağu 2014
Moonshot, Ajanslara Kaliteli Prodüksiyon Hizmeti Veriyor!

Ajans ve markalara profesyonel reklam fotoğrafı hizmeti veren Moonshot Prodüksiyon; ekip ve müşteri memnuniyeti için çalışan bir prodüksiyon ajansı.

2014 yılında İstanbul’da kurulan Moonshot, proje ihtiyaçlarına uygun olarak profesyonel fotoğrafçı, stilist, re-toucher gibi kişilerden oluşan yaratıcı ekip alternatifleri sunuyor. Hazırladığı etkili bütçelendirme ve ön prodüksiyon planlarıyla projelerin zamanında ve sorunsuz olarak hayata geçirilmesini sağlıyor. Moonshot, prensip olarak hiçbir fotoğrafçısıyla özel anlaşma yapmıyor ve böylece müşterisinin talebi üzerine, portföyünde yer almayan fotoğrafçılarla da rahatlıkla çalışabiliyor. Sonuç olarak, markanın ihtiyaçları doğrultusunda proje için en doğru ekibi kurabiliyor.

Moonshot, Arın Kahyaoğlu’nun 13 yıllık tasarım ve reklamcılık deneyimiyle ajans ve sanatçılar arasında en doğru köprünün kurulmasını sağlıyor. Reklam sektörü deneyimi sayesinde, reklam ve prodüksiyon ajanslarının yaşayacakları sorunları öngörerek sorun ortaya çıkmadan çözüm üretmeyi önemsiyor. Moonshot deneyimli ekibiyle, projelerin gerçekleşme sürecine hız kazandırıyor.

TBWA İstanbul için yaptığı Esemmat fotoğraf çekimi ile Kırmızı Ödülleri’nde En İyi Reklam Fotoğrafı dalında bir Kırmızı Ödülü,  iki Başarı Belgesi kazanan Moonshot, kısa zamanda reklam dünyasında adını duyurmayı başardı.

Şu ana kadar TBWA İstanbul, Manajans / JWT, Ogilvy İstanbul, Alametifarika, Rabarba, Y&R İstanbul, Team Red ve Punch gibi reklam sektörünün önde gelen ajanslarıyla çalışan Moonshot’ın, önümüzdeki günlerde hangi isimler ve projelerle karşımıza çıkacağını merakla bekliyoruz.


Moonshot hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki linkleri ve eposta adresini kullanabilirsiniz.

Web sitesi: moonshotproduction.com
Facebook sayfası: facebook.com/moonshotproduction
Eposta adresi: arin@moonshotproduction.com

Mutluluk paylaştıkça artar :)
← Fenerbahçe Facebook’ta Dünya İkincisi Oldu! Instagram'dan Time Lapse Video Uygulaması: Hyperlapse →

Yazar Hakkında

Gizem Taş
Gizem Taş
Boğaziçi Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi, Batı Dilleri ve Edebiyatları bölümünden mezun oldu. Gizem, kariyerine metin yazarı olarak devam ediyor ve aynı zamanda Dijitalajanslar.com'da yazar olarak yer alıyor.